Увага! Зробіть цю кон*ену відомою на всю країну!!! Це Кенич Надєжда — сепаратиска. Зараз Надєжа член псевдо-організації атошників

Просмотры 93802 февраля 2018
Реклама


Це Кенич Надєжда — сепаратиска, «борєц с хунтой і нєонацистамі «, або просто вбивця наших бійців.

Сама з Криму. Зараз проживає у місті Попасне (Луганська область). З квітня 2014-ого воювала на боці «ЛНР».(фото 3) В інтерв’ю з антифашистом Албу зізналася, що вбивала українських солдат.(фото 4) А це її брат — «гєрой Слов’янська» та «кримський казак». (фото 6-10)

Зараз Надєжа член псевдо-організації атошників. Керує декількома благодійними фондами, які розподіляють гуманітарну допомогу.
Кому йде гуманітарка неважко здогадатися.

Ворогів треба знати в обличчя

 

Источник: bombanews

Вам также может понравиться

Игорь Яковенко: Где плохо миру - хорошо России "Важно, что перевесит - деньги или реальные европейские ценности" - Яценюк о "Северном потоке-2" (видео) “Чоловік не поцікавився, куди ж поділися діти”: На Кіровоградщині матір запхала своїх новонароджених дітей в морозилку Сергій Притула: якщо у вашому під'їзді живе одна проститутка, то це ще не підстава весь будинок називати борделем! Або протріть монокль, мадам.

рекомендуем

Закрыть
В Азовському морі - початок російського вторгнення. Потрібні не вичікування, а державницька позиція... А то дограємося як в Криму...