Білоруси з георгіївською стрічкою приїхали в Буковель, ви тільки подивіться, що було дальше (відео)

Просмотры 1348506 февраля 2018
Реклама
Яремчанський міський суд оштрафував за використання георгіївської стрічки туристів з Білорусі, які приїхали відпочивати на гірськолижний курорт «Буковель». Як повідомляє видання «Курс», білоруських туристів з «колорадською» символікою затримав депутат обласної ради Андрій Марійчин з ветеранами АТО, а штраф туристам призначили.

За інформацією депутата, туристів було п’ятеро – троє чоловіків і дві жінки. За його словами, туристів попросили прибрати георгіївську стрічку з автомобіля, однак ті відмовилися це робити. Тоді він зняв номери з автомобіля, щоб порушники не втекли, і викликав поліцію і друзів – ветеранів АТО.

За постановою поліції суддя Яремчанської міської суду Андрій Іванов оштрафував туристів на 150 неоподатковуваних мінімумів (2550 грн).

Джерело

Вам также может понравиться

Артиллеристы провели учения модернизированными противотанковыми орудиями "Рапира" на Николаевщине (видео) Суд начал рассмотрение апелляции ГПУ по мере пресечения Саакашвили (видео) Ющенко дійсно був отруєний, а Чорновол забитий до смерті, – екс-прокурор зробив сенсаційну заяву, яку приховували від нас роками ТЕРМІНОВО! Невідомі підпалили ліс у заповідній зоні! Масштабна пожежа охопила КАРПАТИ (ВІДЕО)

рекомендуем

Закрыть
"Мы слишком многого не знаем": украинский снайпер, воевавший в АТО, рассказал, кому выгодна война на Донбассе