Білоруси з георгіївською стрічкою приїхали в Буковель, ви тільки подивіться, що було дальше (відео)

Просмотры 8191 11 января 2018
Реклама
Яремчанський міський суд оштрафував за використання георгіївської стрічки туристів з Білорусі, які приїхали відпочивати на гірськолижний курорт «Буковель». Як повідомляє видання «Курс», білоруських туристів з «колорадською» символікою затримав 10 січня депутат обласної ради Андрій Марійчин з ветеранами АТО, а штраф туристам призначили сьогодні, 11 січня.

За інформацією депутата, туристів було п’ятеро – троє чоловіків і дві жінки. За його словами, туристів попросили прибрати георгіївську стрічку з автомобіля, однак ті відмовилися це робити. Тоді він зняв номери з автомобіля, щоб порушники не втекли, і викликав поліцію і друзів – ветеранів АТО.

За постановою поліції суддя Яремчанської міської суду Андрій Іванов оштрафував туристів на 150 неоподатковуваних мінімумів (2550 грн).

Джерело

Вам также может понравиться

Сотни людей провожали в последний путь погибших в Авдеевке мирных граждан: жертв кровавого обстрела пришлось хоронить в закрытых гробах (видео) В Сети опубликованы кадры добычи оружия “из шахт” на Донбассе – вот ответ завравшимся кремлевским лжецам в Гааге Ночная погоня в Запорожье: пьяный водитель убегал через весь город Житомир. Пилят лес!! Прошу всех сделать репост!!! Ко мне обращаются жители не только села Заречаны с вопросом “Кто пилит лес и куда его вывозят?”

рекомендуем

Закрыть
"Бабы еще нарожают"? Украинцам объяснили, зачем нужно беречь военных
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/6/9/08wzm1de4hwm/index.html#fb