ТЕРМІНОВО ! Щойно Ольга Сумська записала розгромне гнівне звернення до влади (відео)

Просмотры 1085715 июня 2018
Реклама
На вихідних в Кривому Розі відбувся показ вистави "Майстер і Маргарита" за участю Народної артистки України Ольги Сумської. Після Кривбасу, знаменита актриса їхала зі спектаклем в Миколаїв і жахнулася станом траси державного значення.

Про це Ольга Сумська написала на своїй сторінці в Facebook і розмістила відео.

"Рідна Україна … Гастролі. Дорожечка з Кривого Рогу до Миколаєва … Бідні люди, які їздять тут кожен день! Після такої подорожі качає ще пів дня … Їдемо зі швидкістю 20 км. У черговий раз звертаємося до губернатора Миколаївської області !!! Майте совість! Зробіть дорогу !!! Це всього 70км траси! " – написала Народна артистка України.


На наступний день Ольга Сумська написала, що її пост в соцмережі побачив губернатор Миколаївської області Олексій Савченко.

"Пане Олексію, спасибі, що звернули увагу на наш репортаж! Розумію, що сьогодні дуже багато невідкладних питань, але наші дороги, погодьтеся, повинні бути не на останньому місці! І ще … Якщо нарешті це питання таки зрушить з місця і миколаївська дорога буде відновлена, обов'язково задайте питання з приводу перевантаження фур, які й руйнують врешті-решт дороги! Щоб не було все нанівець … та ви й так це все знаєте ..Віримо і сподіваємося на вас, шановні керівники славної Миколаївщини !!! А на критику не ображайтеся, адже ми завжди з народом! " – підсумувала Народна артистка України.


Джерело

Вам также может понравиться

"Остатки газа в хранилищах крупнейшие за четыре года" - Порошенко (видео) "Мы тебя и твоих детей закопаем!" - Всплыли жуткие подробности "кровавой сессии" в Черкассах (видео) МедГоблин: Звернення до живих антивакцинаторів На Київщині чоловік згвалтував, а потім побив 2-річного хлопчика: дитина померла від шоку

рекомендуем

Закрыть
"Трупов больше, чем в АТО..." - Полицейский рассказал о другой войне в Украине (dsltj)