Щойно повідомили… СБУ створила справжній подвиг! В Кремлі паніка! Ось що трапилось! (відео)

Просмотры 546215 июня 2018
Реклама
З України намагалися викрасти колишнього полковника ФСБ Росії, який вважається особистим ворогом Володимира Путіна. Глава потужного антитерористичного підрозділу на півдні РФ втік до України в 2014 році з-за конфлікту з керівництвом каральної системи, йдеться в сюжеті ТСН.

Він викликав справжній міжнародний скандал, коли в німецькому фільмі «Холодна війна Путіна» розповів про таємні терористичних операціях ФСБ в Європі. Ймовірно, стрічка стала для нього вироком. Колишні роботодавці вирішили викрасти ренегата для показового суду.

Відповідаючи на запитання кореспондента ТСН Андрія Цаплієнка про мету російських спецслужб, полковник заявив, що доставка в РФ носить «сакральний характер», адже «ніхто не може піти зі структури». «Іншого варіанту, ніж моє знищення не було», – упевнений він.

Доставити втікача до Росії доручили українському заробітчанину. Євген Епенер отримав аванс і виїхав з Воронежа в Україні. У нього була вичерпна інформація про нову особистості полковника-дисидента. За викрадення Євгену, не вагаючись, запропонували 25 тисяч доларів.

учасників мало, тому знайшов професійних злочинців. Полковника ФСБ повинні були викрасти до 9 травня.

Банда найманців привезла полковника-втікача на Харківщину, де розмістила в конспіративній хаті. Євген надіслав фотозвіт куратору. У цей час головний замовник чекає по той бік російського кордону. Умови такі: Євген надсилає фото, потім перетинає кордон, і забирає гроші разом з інструкціями – що далі робити з жертвою.

Євген зустрічається зі своїм куратором в російському містечку Шебекіно, що біля українського пункту пропуску «Плетневка». Назад в конспіративний будинок викрадач повертається з повними кишенями доларів.

Джерело tabloid

Вам также может понравиться

"Чтобы Бог послал им болезнь в дом, и болезнь на улицы. Пусть гад сожрет гада" - О самых громких скандалах с УПЦ МП (видео) "Скорость может превышать 600 км/час" - Мининфраструктуры анонсировало Hyperloop Маска в Украине (видео) "Голі Карпати..." - Зникнення лісів показали з супутника (відео) Запам'ятайте усі ці фото!І Покажіть тим хто готовий простити Росію, тим хто їде на заробітки, тим хто каже що нам потрібно помиритися з Росією

рекомендуем

Закрыть
«Моторола» и «Гиви» ждут Захарченко: в ИС рассказали, кто убрал Суркова, и чем это обернется для “Л/ДНР”