Готуйте нові грамоти та ордени, пане Аваков! Вогонь по неозброєним під Гімн України, тільки тепер це нацгвардія (відео)

Просмотры 393 15 марта 2017
Реклама
Вогонь по неозброєним під Гімн України! Без сліз неможливо дивитись, ми один народ, одна нація, брат на брата, за що? За чужі статки, чужі мільйони, а інші за кров побратимів, ніхто не згадує за полонених, одні гроші а інші збитки рахують, яка ганьба.

Історія з Кримом та зеленими чоловічками повторюється один в один. Тільки тепер під ними замасковані діючі працівники так званої поліції та Нацгвардії.

Усе це дійство відбулось на в’їзді у Костянтинівку, де в.о. начальника Костянтинівського відділу поліції затримав нашу колону на блок-пості і дав наказ нікого не пропускати та застосувати зброю. Спочатку зброю наставили на людей, а потім почали стріляти над нашими головами у повітря. Один з “правоохоронців” просив дати дозвіл на ураження. Мабуть, він найбільше хоче отримати орден. Ну або якесь підвищення, як Аброськін.

А чому нас не пропускали? Бо прописка не та. З тернопільською чи львівською лише на війну під кулі пускають. А тут – стріляти готові.

24-online.com.ua

Вам также может понравиться

"Люди измученные все. Не знаю, что случилось - не возле меня было. Породой засыпало - сам вылез", - выжившие на шахте "Степная" горняки. ВИДЕО ТЕРМІНОВО! На ватажка ДНР Захарченка здійснено ЗАМАХ! Опубліковано ВІДЕО з місця подій СЕМЕНЧЕНКО: Це дуже важливе відео. Я прошу усіх патріотів України уважно подивитися і показати тим, хто не бачив Ужесточенные бои на Докучаевской промзоне (Видео)

рекомендуем

Закрыть
"Я русский, приехал из Москвы": таким криком в центре Львова он встретил бандеровцев. Смотрите,что было дальше...
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/7/4/0vwpzjbyti7s/index.html#fb