Готуйте нові грамоти та ордени, пане Аваков! Вогонь по неозброєним під Гімн України, тільки тепер це нацгвардія (відео)

Просмотры 43715 марта 2017
Реклама
Вогонь по неозброєним під Гімн України! Без сліз неможливо дивитись, ми один народ, одна нація, брат на брата, за що? За чужі статки, чужі мільйони, а інші за кров побратимів, ніхто не згадує за полонених, одні гроші а інші збитки рахують, яка ганьба.

Історія з Кримом та зеленими чоловічками повторюється один в один. Тільки тепер під ними замасковані діючі працівники так званої поліції та Нацгвардії.

Усе це дійство відбулось на в’їзді у Костянтинівку, де в.о. начальника Костянтинівського відділу поліції затримав нашу колону на блок-пості і дав наказ нікого не пропускати та застосувати зброю. Спочатку зброю наставили на людей, а потім почали стріляти над нашими головами у повітря. Один з “правоохоронців” просив дати дозвіл на ураження. Мабуть, він найбільше хоче отримати орден. Ну або якесь підвищення, як Аброськін.

А чому нас не пропускали? Бо прописка не та. З тернопільською чи львівською лише на війну під кулі пускають. А тут – стріляти готові.

24-online.com.ua

Вам также может понравиться

Більше ніякої газової залежності!!!! Українські науковці розробили прилад, що може позбавити країну газової залежності. ВІДЕО Вилетів на зустрічну і зіткнувся з вантажівкою! Страшна ДТП забрала життя відомого співака! "Догнал, прыгнул на него..." - Найем рассказал подробности второй драки Рекордный обвал гривни: стало известно, что ждет украинцев

рекомендуем

Закрыть
Балога → Гройсману: “Можливо Парасюк, як депутат, зловживає своїм становищем. Але якби …”