"Де закатували брата Бандери?" - Цікава деталь про польські табори, яких "ніколи не існувало"

Просмотры 111913 февраля 2018
Реклама

Закон проти історії: Василь – член ОУН, до Другої світової в‘язень ПОЛЬСЬКОГО концтабору "Береза Картузька"; в роки війни – в‘язень німецького концтабору Авшвіц, куди потрапив за АНТИНАЦИСТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ОУН.

Замордований в таборі ПОЛЯКАМИ, помічниками нацистів, Станіславом Подкульським та Юзефом Кралем. Через кілька днів в тому ж таборі польські колаборанти вбили його брата – Олексу. Війну пережив тільки третій брат, якого нацисти утримували в іншому концтаборі.

Згідно з новим польським законом, нічого цього не могло бути – тому що українські націоналісти були нацистським колаборантами, причетними до їх злочинів, польських концтаборів ніколи не існувало, а поляки не співпрацювали з нацистами. Мало не забув! Третього брата звали Степан. Саме через нього, прізвищем, яке носили брати, нацисти та комуністи називали бандерівським рух, який кинув виклик їм обом. Але в польському законі все зовсім інакше: боротьба українських націоналістів – то злочин, поміщений поруч з нацистським і комуністичним.

Що таке "антибандерівський" закон? Закон про Інститут національної пам'яті (в народі "антибандерівський закон") – це документ, який передбачає кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів, а також за використання терміну терміну "польські табори смерті". Порушникам у Польщі загрожуватиме штраф або тюремне ув'язнення. 26 січня закон прийняли у польському Сеймі, а 6 лютого його підписав президент Польщі Анджей Дуда.

Автор: Володимир В'ятрович

Джерело 24 канал

Вам также может понравиться

«Ленивый Наполеон», который готовится всего 20 минут! Убивает раковые клетки за 42 дня - Ученый придумал напиток, который помог тысячам людей "Христос рождається!" - Порошенко привітав українців з Різдвом Христовим за Григоріанським календарем (відео) "Лютые морозы отступят" - Синоптики рассказали, когда в Украине потеплеет

рекомендуем

Закрыть
Единственный продукт, который убивает все вирусы, грибок, бактерии одновременно!