"Де закатували брата Бандери?" - Цікава деталь про польські табори, яких "ніколи не існувало"

Просмотры 113813 февраля 2018
Реклама

Закон проти історії: Василь – член ОУН, до Другої світової в‘язень ПОЛЬСЬКОГО концтабору "Береза Картузька"; в роки війни – в‘язень німецького концтабору Авшвіц, куди потрапив за АНТИНАЦИСТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ОУН.

Замордований в таборі ПОЛЯКАМИ, помічниками нацистів, Станіславом Подкульським та Юзефом Кралем. Через кілька днів в тому ж таборі польські колаборанти вбили його брата – Олексу. Війну пережив тільки третій брат, якого нацисти утримували в іншому концтаборі.

Згідно з новим польським законом, нічого цього не могло бути – тому що українські націоналісти були нацистським колаборантами, причетними до їх злочинів, польських концтаборів ніколи не існувало, а поляки не співпрацювали з нацистами. Мало не забув! Третього брата звали Степан. Саме через нього, прізвищем, яке носили брати, нацисти та комуністи називали бандерівським рух, який кинув виклик їм обом. Але в польському законі все зовсім інакше: боротьба українських націоналістів – то злочин, поміщений поруч з нацистським і комуністичним.

Що таке "антибандерівський" закон? Закон про Інститут національної пам'яті (в народі "антибандерівський закон") – це документ, який передбачає кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів, а також за використання терміну терміну "польські табори смерті". Порушникам у Польщі загрожуватиме штраф або тюремне ув'язнення. 26 січня закон прийняли у польському Сеймі, а 6 лютого його підписав президент Польщі Анджей Дуда.

Автор: Володимир В'ятрович

Джерело 24 канал

Вам также может понравиться

"Важно, но не оправдано!" - Супрун отменила самую дорогую процедуру в Украине «Доцьомалися»: Dzidzio і Цибульська щойно стали батьками! В мережі просочились перші фото Маск показал видео со своей Tesla на орбите Земли Мышиный лайфхак - Как пролезть в крошечное отверстие? (видео)

рекомендуем

Закрыть
Щедрий мільйонер подарує квартиру тому, хто попросить про житло. Однак є і важлива умова!