Терміново! Закарпаття йде під воду! Трасу Мукачево – Рогатин вже перекрито (ВІДЕО)

Просмотры 243716 декабря 2017
Реклама
Залиті вулиці та перекриті траси: Закарпаття страждає від паводку. Рівень води в річках Тиса і Латориця майже досяг рівню 2001 року, коли паводок став для області катастрофою. У місті Виноградово вода залила дві вулиці. Підвали і перші поверхи будинків у воді. У Тячівському районі річка Теребля прорвала дамби. Вода зайшла в підвали житлових будинків.

Внаслідок інтенсивних дощів, що з невеликими перервами йдуть на Закарпатті вже тиждень, вода в основних водних артеріях різко піднялася, область накрила третя паводкова хвиля.

– Найбільш загрозлива ситуація склалася в низовині р.Боржава на Іршавщині та Виноградівщині, – повідомляє Геннадій Москаль. – Вранці між с.Сільце та Вільхівка вода вийшла з берегів і перелилася через трасу «Мукачево – Рогатин». Підтоплено близько 150 метрів дорожнього покриття, автомобільний рух перекритий, об’їзд автотранспорту здійснюється через Іршаву – Довге – Липецьку Поляну та Хуст. У с.Вільхівка підтоплено близько 50 підвалів житлових будинків, однак, оскільки вода в Боржаві продовжує підніматися, під загрозою підтоплення ще близько сотні дворогосподарств. Відучора на місці працюють пересувні насосні станції, для мінімізації подальших підтоплень водники та рятувальники укріплюють дамби мішками з піском.

Нижче за течією Боржава також вийшла на заплаву, підтоплені парникові ділянки в Заріччі й Великих Ком’ятах на Виноградівщині. На лівобережжі В.Ком’ят виникла загроза підтоплення житлових будинків, тому водники спецтехнікою прорили дамбу на правому березі й пустили воду на сільгоспугіддя. Сьогодні об 11.00 дорога «Заріччя – В.Ком’яти» буде перекрита до кінця дня, об’їзд транспорту (в тому числі великовагового) здійснюватиметься через Берегово та Виноградів, а також через Іршаву – Довге – Липецьку Поляну та Хуст.

Загалом по області місцевими стоками підтоплено понад тисячу гектарів сільгоспугідь, на відкачці води працюють 17 насосних станцій.

Станом на 9.30 вода в Латориці не досягає всього 60 см до історичного максимуму катастрофічного паводка 2001 року і все ще продовжує прибувати. До вечора історичний максимум може бути досягнутий. Запас дамби є до 1 метра, тому, сподіваємося, обійдеться без серйозних наслідків. Про надзвичайну ситуацію попереджені наші сусіди в Угорщині та Словаччині, куди прямує паводкова хвиля.

У гірській місцевості області дощ перейшов у сніг, який поступово рухається в низинні райони. Дорожникам дано доручення зробити максимум для забезпечення нормального проїзду через перевали на адміністративній межі Закарпаття.

Починаючи з ночі, температура по всій території області понизиться, на дорогах з’явиться ожеледиця. Опади триватимуть ще кілька годин і припиняться у суботу увечері. Паводкова ситуація знаходиться під постійним контролем органів державної влади, рятувальників та водників.

Джерело

Вам также может понравиться

Что делать во время вспышки кори: опубликованы инструкции Мороз не отступит? Синоптики рассказали о погоде на начало рабочей недели "Ах ты моральный урод!" - "Свободовец" и скандальный журналист устроили перепалку в прямом эфире (видео) Таке в голові не вкладається!!!! Зробіть її відомою на всю країну! Їм плювати на ваших дітей і горе: українці в гніві від хамської витівки лікарів

рекомендуем

Закрыть
"Если бы за взятку отрубали руки, то брали бы зубами!" - Переаттестованные полицейские разводят водителя всего на 5 000 грн. (видео)