ДТП: Під’їхала «група підтримки», всі спортивної тілобудови, в чорному, із сумками для зброї. Результат драгера невідомі, його приховува

Просмотры 179326 декабря 2017
Реклама
На шляхопроводі, що біля Либідської площі сталася аварія - позашляховик #Toyota #Land #Cruiser, скоріш за все, врізався у відбійник, а потім «приліг на бік». В результаті аварії ніхто не постраждав.
 
Але, за декілька хвилин під’їхало ще три точно такі Toyota (з однаковими номерними знаками 2769, тільки різні літери) та одна #Audi. Це була, так звана, «група підтримки». Всі хлопці спортивної тілобудови, всі в чорному, із тактичними сумками для зброї, які спокійнісенько ходять за огорожею місця ДТП. При цьому, спеціально загороджують об‘єктиви камер, чим вже перешкоджають журналістській діяльності. Але і це ще не все...

Під час оформлення аварії, до дівчини-журналіста Телекомпанія "Магнолія-ТВ" підбіг один із цієї групи. Напавши на дівчину, він відібрав у неї мікрофон, кинув на землю, потоптався по ньому, а потім кинув його з шляхопроводу вниз на дорогу. 
У відповідь на це інспектори Патрульна поліція України посадили чоловіка у службовий #Prius. Через декілька хвилин туди ж піднесли#драгер. Невідомо, який результат показав прилад, але його явно приховували копи.
 
Хотілося б зауважити, що у сторону журналістів неодноразово лунали погрози, на які ніхто із поліції не реагував, хоча вони були поряд. 
На місце викликали слідчо-оперативну групу, якій було подано заяву про злочин. Подивимось, чим це все закінчиться.

Вам также может понравиться

Почему пачка сигарет в Украине будет стоить 90 грн - Появилось детальное пояснение "Шантажируя родителями в Крыму, принуждают принять гражданство России" - Мама Кольченко (видео) “Уже никогда мы не будем братьями …”–Российский режиссер Федор Бондарчук намерен возродить “добрые отношения” между народами (ВИДЕО) "Все на кладбище: Vodafone здесь ловит идеально!" - В оккупированном Донецке нашли новую точку, где ловит украинская связь (видео)

рекомендуем

Закрыть
234 убитых псковских десантников в одном бою, после этого выжившие отказались воевать (видео)