Олександр Усик показав свій відпочинок у Криму, викликавши палкі суперечки в соцмережах

Просмотры 30305 июня 2017
Реклама

Чемпіон світу у важкій вазі за версією WBO Олександр Усик вирішив провести вихідні на своїй малій батьківщині. Прославлений український боксер з'їздив на Трійцю у Крим, про що похвалився на своїй сторінці в Instagram.

"Крим, Сімферополь, Море, гори, кайф", - підписав знімки Усик.

"А як же ідейність? Олександр ніби як націоналіст і в окупованому Криму?", - із сарказмом зазначив представник Росії.

Такий стьоб викликав жарку реакцію в українських фанатів спортсмена: "Взагалі-то будинок у нього в Сімферополі, а в тому, що його відтіснили Олександр ніяк не винен і спокійно може кататися і відпочивати у себе вдома! Про яку ідейність ти взагалі в цій ситуації говориш, не бачу зв'язку".

Олександр УсикОлександр Усик

Джерело

Вам также может понравиться

«Обрізали вуха, пальці, руки, відрубували ноги, виколювали очі...»: військовий із Львівщини про жахи полону Убийство девочки под Кропивницким - Озвучена жуткая версия преступления (видео) В армії США 40 генералів, при 1,5 мільйонній армії. У нас, прошу сядьте, 450 генералів, і жодного немає в окопах з бійцями, на передовій "Железные нервы! Браво!" - Полицейский достойно проверяет документы у хама на "Lexus" (видео)

рекомендуем

Закрыть
Волонтер: В Запоріжжі? Таке зробити? Я просто не можу в це повірити!!! От що буває, коли СБУ в східному регіоні очолює контррозвідник