Увага! Потрібен розголос! Їж і відразу в реанімацію: з’явилися моторошні фото, як в Україні печуть хліб

Просмотры 279314 января 2018
Реклама

Колишній співробітник заводу з виробництва хлібу у Вінницькій області оприлюднив моторошні фото, в яких працюють співробітники

Так, на фото Володимира Мельника видно, що співробітники заводу працюють в умовах тотальної антисанітарії і моторошних умовах.

На самих фото видно, що в одному з хлібів працівники заводу виявили металевий болт, а прилади для додавання домішок в хліб повністю заіржавіли. Більш того, одну з буханок співробітники розписали фломастером.

Також Мельник опублікував фото іржавого рукомийника, в якому миють руки працівники заводу.

Користувачі мережі впевнені, що після такого хліба можна прямо відправлятися в реанімацію.

«Їжте такий хліб і їдьте відразу в реанімацію», «це дуже жахливі умови, навіть хлібу, не те що людини», «жах просто», «Це просто огидно», «а де перевіряючі органи, санстанція? Повинна ж бути хоч якась відповідальність», «я такий хліб навіть з голоду їсти не став», – пишуть вони.

Джерело: Politeka

Вам также может понравиться

Стали відомі імена двох українських воїнів-побратимів, які зaгинyли сьогодні від рук російських окупантів “Регионалка” Бондаренко взбесила украинцев поздравлением с Новым годом 5 годин дитина страждала від несамовитого болю! Все, що цей негідник зробив, він написав літеру «К», щоб хворі діти і їх виснажені батьки могли лише припускати що це "Вы деб#лы? До свиданья" - В мэрии Харькова журналистам отказывались комментировать масштабную аварию на теплотрассе (видео)

рекомендуем

Закрыть
Не доедаю и с синяками на глазах: последний пост Ноздровской растрогал сеть..