"Я побрезгую взять в жены даму с Донбасса. Не знаю, сколько КамАЗов чеченцев, бурят и других ордынцев на ней спали", - Анатолій Пашинін

Просмотры 263130 января 2018
Реклама

Російський актор з українським корінням Анатолій Пашинін виклав про своє бачення війни на Донбасі і ситуацію в Україні в цілому.

Актор вже два роки живе в Україні на правах нелегала. Він приїхав, коли розпочався Майдан, і з тих пір не залишав межі країни. Після окупації Криму, у березні 2014 року, записав відеозвернення до росіян, в якому спробував пояснити, що сталося в Києві, і переконати їх у необхідності боротися за власну свободу. Пашинін живе у батьків в Запоріжжі. Відмовляється просити український паспорт, бо вважає неприпустимим отримувати документи раніше тих іноземців, які два роки воюють за незалежність країни зі зброєю в руках, але донині не мають українського громадянства.

"Під час Майдану українці здійснили цивілізаційний стрибок. Люди раптом побачили, що буває, як у книгах описано: голими грудьми на кулі. У моїй свідомості це справило колосальний перелом.- каже актор. - Ніколи вже не зрозуміють росіяни українців.

Вони будуть підтримувати, "фігіти", як я, і кричати "Слава Україні". Але ось так вийти, та не один-два, а щоб сотні і тисячі в одну ніч, навряд чи зможуть. Про героїв Майдану ще будуть легенди складати.

А коли дійсно буде вибудувано національно орієнтоване суспільство (ненавиджу слово держава), їх подвиг по-справжньому оцінять, а імена золотом виб'ють на плитах Майдану." - вважає Пашинін.

Актор каже, що радий з того, що українці не повелися на 15 млрд доларів від Путіна. Але щоб цивілізаційний стрибок не став агонією, треба розвиватися далі. А політики як і раніше пропонують необільшовизм і НЕП-2.0 - це просто безсоромно, вважає він. Вони живуть, використовуючи чужі людству цінності - поневолення і збагачення. Це є цінним тільки для убогого Путіна. "Якщо ви не засуджуєте його пріоритети, значить ви такі ж, як він." - заявляє Анатолій.

"Можливо, я говорю жорстко ... Я хочу, щоб українці образилися на мене, щоб сказали: "Ти брешеш, ми не такі. Зараз все зробимо, і через два роки ти відмовишся від своїх слів". Але я бачу, як найхоробріші люди повертаються додому і знову стають кріпаками.

Їх швидко заганяють під ніготь, мучать комісіями, перевірками. Навіть мій брат, який приїхав з АТО, йде до маршрутника, показує посвідчення, і той, слухаючи свій "грьобаний шансон", вирішує, поїде боєць чи ні. Я весь час думаю про загиблих хлопців, у яких сиротами залишилися діти. Адже сьогодні найстрашніше для українського воїна - залишити своїх дітей наодинці з цією державою".

Актор, відомий своїми радикальними поглядами і категоричними судженнями, також заявив, що через кілька років Донбас стане краєм самотніх жінок. "Пенсіонерки, які репетували "Путін, введи війська!", повинні були подумати, як потім будуть ставитися до їх дітей і онуків.

А до них ще довго будуть ставитися з величезною підозрою. Згвалтували майбутнє цього регіону та його жінок. Я, наприклад, гидував би взяти в дружини даму з того боку, з Луганської або Донецької області. Не знаю, скільки КамАЗів чеченців, бурять та інших ординців на ній спали", - заявив Пашинін.

Джерело

Вам также может понравиться

“От, як ви думаєте, за що воюють «сепари»? Не російські офіцери, а місцеві люмпени. За Росію? За приєднання до неї? Я теж так думав…” – Цаплієнко В сети показали, во что ливерпульцы превратили парк Шевченко (шокирующее видео) "Поляки снимают нам розовые очки, чтобы было понятно, в каком мире мы живем" - Александр Палий (видео) “Раз, и метеоритный дождь начинается” - Впечатляющее видео ответной атаки ВСУ на Светлодарской дуге

рекомендуем

Закрыть
НАРАБОТАЛИСЬ! Заседание ВР закрыто из-за отсутствия депутатов. Разогнать всех к чёртовой бабушке, — Кучеренко