Ukraine
05 января 2018 ( Просмотры 1342 )
Реклама

Це найбільш шкідливий парламент в новітній історії України. Ці посіпаки олігархату, скасували усі і так нікчемні соціальні забезпечення

Це найбільш шкідливий парламент в новітній історії України і тому, дуже небезпечно, що вони ліють під патріотичними гаслами і українською мовою. 
Ці посіпаки олігархату, скасували усі і так нікчемні соціальні забезпечення, прирікши більшість населення на вимирання. Що запустило нову хвилю еміграції. 


1. Позбавили простих українців медичної допомоги, зробивши її фактично засобом для збагачення медичній мафії.
2. Підвищили пенсійний вік до межі, за якою українці вже не живуть, прикривши це ніби то підвищенням страхового віку, що в країні з хронічним безробіттям, фактично є позбавленням права на персію.
3. Зі свободою слова розібрались не гірше путіна, захистивши владу від критики. 
4. Побудували поліцейську державу. 
5. Продовжують прикриватись депутатською недоторканістю, хоч усі перед виборами запевняли, що скасу.ть її.
6. Своїми деклараціями узаконили свої корупційні збагачення. Звівши фактично до безвідповідальності за корупцію. Єдині претензії, про які йде мова, це не сплата податків з краденого. Вони себе мнять донами Карлеоне, якому не могли нічого довести, крім несплати податків.
7 Головне досягнення, те що Україна на першому місці по корупції. Це те ж їхня заслуга, як законодавчої влади.


Цей список можна продовжувати, але Ви і так усе знаєте. Від того життя, що формують ці козли, що засідають у Верховній Раді, хочеться бігти в світ за очі, так далеко, щоб про все забути. А вони бач собі іще зарплату збільшили. Бачте, вони іще не достойно живуть. А народ уже достойно живе, що ви собі корупційні щурі зарплати підвищуєте? 
Законно хочуть богатими бути, вори в законі.

Типова Україна

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Паспорта ДНР шокировали весь мир. Посмотрите что сами жители Донецка думают по этому поводу (Видео) Очередной ШЕДЕВР от путинской пропаганды. Кто славянского мальчика не распинал, за рабами очередь не занимать! (видео) Михаил Жирохов: Долетались: ВСУ закрыли небо Донбасса для российских беспилотников СРОЧНО! Боевики опять накрыли ВСУ в Донбассе огнем из запрещенной артиллерии - силы АТО понесли невосполнимые потери: кадры