На Яремчанщині до підприємця навідалася так звана "податкова", ви тільки подивіться як вони відеокамери бояться (відео)

Просмотры 1112410 февраля 2018
Реклама

В Яблуниці до приватного підприємця навідалася так звана “перевірка”. Про це пише сам підприємець Andrii Mariichyn на своїй сторінці фейсбук.

“Сьогодні в с. Яблуниця сталась неординарна подія. До мене на прокат, як до приватного підприємця, зайшла Івано-Франківська податкова. Цитую: ” Ми прийшли провести роз’яснювальну роботу”.

Вони спитали моє прізвище і ідентифікаційний код і більше питань до мене не було. І хотіли піти геть. Але я попросив, щоб вони показали своє посвідчення і документ, на основі якого вони до мене прийшли. Мені була дана відповідь, що вони посвідчень не мають, і показали незрозумілі довідки (фото довідок я виклав). А потім скинули мені на вайбер розпорядження, згідно якого, ніби-то, вони працюють (нижче виклав).


І тут я зрозумів, що дані особи є шахраями або виконують шахрайську корупційну роботу своїх начальників.


Я викликав поліцію. До приїзду поліції, вони вперто не хотіли представитись. Дані особи, любим чином, хотіли піти геть, а один з них просто утік. Я припускаю, що він, можливо, мав гроші, які вже “збили” з інших підприємців. Поліція встановила даних осіб написали пояснення. 


Я написав заяву на ім’я начальника Яремчанської поліції, щоб розслідували дану справу і довели до суду.


Довідки, які вони надали (2шт), видані Карпінцю Володимиру Степановичу, та Лазаровичу Ігорю Ярославовичу за підписом І. М. Столярик – начальник. Державна фіскальна служба в Івано-Франківській обл.”

Фото Andrii Mariichyn.

Фото Andrii Mariichyn.

Фото Andrii Mariichyn.

Джерело

Вам также может понравиться

«Больно, что никому не нужна»: волонтер с тяжелым недугом обратилась к украинцам с криком о помощи Сьогодні в ресторан привезли мішок картоплі. Всередині знаходим скручений в трубочку папірець. Мішок той збирали діти з вчителями у школі "Плюс 20 трупов за 6 месяцев войны" - В сети рассказали о массовых потерях в рядах боевиков (видео) "Титушки бьют всех!" - В Киеве у дома Арбузова устроили кровавые разборки (видео)

рекомендуем

Закрыть
“Никогда не забуду эту картину: в 500 м от нас в Донецком аэропорту распятые боевиками тела побратимов. Пацаны смотрели в бинокль, и называли погибших поименно”,- киборг