Ukraine
27 декабря 2017 ( Просмотры 1346 )
Реклама

Має знати кожен! - Чим загрожує несплата “рекомендованих платежів”

Про це повідомляє Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг.

НКРЕКУ звертає увагу споживачів на те, що рекомендований платіж не може бути відображений в особистому кабінеті споживача як заборгованість за спожитий природний газ.

Також несплата “рекомендованого платежу” не є підставою для вжиття заходів щодо припинення газопостачання побутових споживачів. Відключити споживача від газу постачальник може тільки в разі простроченої заборгованості за фактично спожитий газ.

Щоб уникнути суперечливих ситуацій пов’язаних із обсягом спожитого природного газу споживачам варто передавати дані про споживання через особистий кабінет в Інтернеті, по телефону, через мобільні додатки.

Постачальники почали вносити “рекомендований платіж” в електронний кабінет споживача більше року тому. У паперових рахунках за газ він з’явився в листопаді-грудні 2017 року.

Нова графа в платіжках нібито повинна допомогти людям уникнути заборгованостей.

Источник politeka

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Смотрите как выглядят наши ЖЕЛЕЗНЫЕ УБИЙЦЫ!!! Новейшие современные танки Украины (ВИДЕО) Да, это жестоко! А как с ними по другому ? Житель дома вывесил флаг России в окне. Соседи этого не простили... ЖЕСТЬ 18+ "Мне не стыдно ни за одну реформу, что я сделала" - Глава НБУ Гонтарева заявила, что уходит в отставку Идет настоящий шторм: синоптик предупредила о серьезном ухудшении погоды