Ukraine
27 декабря 2017 ( Просмотры 1366 )
Реклама

Має знати кожен! - Чим загрожує несплата “рекомендованих платежів”

Про це повідомляє Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг.

НКРЕКУ звертає увагу споживачів на те, що рекомендований платіж не може бути відображений в особистому кабінеті споживача як заборгованість за спожитий природний газ.

Також несплата “рекомендованого платежу” не є підставою для вжиття заходів щодо припинення газопостачання побутових споживачів. Відключити споживача від газу постачальник може тільки в разі простроченої заборгованості за фактично спожитий газ.

Щоб уникнути суперечливих ситуацій пов’язаних із обсягом спожитого природного газу споживачам варто передавати дані про споживання через особистий кабінет в Інтернеті, по телефону, через мобільні додатки.

Постачальники почали вносити “рекомендований платіж” в електронний кабінет споживача більше року тому. У паперових рахунках за газ він з’явився в листопаді-грудні 2017 року.

Нова графа в платіжках нібито повинна допомогти людям уникнути заборгованостей.

Источник politeka

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

"Недолго музыка играла! Недолго карлик танцевал!" Крымский мост уже не работает: соцсети иронизируют "Липовые полицейские, поборы и нецензурная брань" - "Разборки" между родителями с оружием в одной из школ Одессы (видео) Крик душі… В мене питання до Гройсмана …. Як можна сплатити за одне тільки опалення (квартири в 60 кв. м. ) 1.500 грв. при пенсії в 1.400 грв.( з підвищенням)? "Живут как в аду" - Журналисты показали "секретную тюрьму" для особых детей на Львовщине (видео)