ТЕРМІНОВО! Синоптики попередили про небезпеку сходження лавин у карпатах та підйом рівня води в річках (відео)

Просмотры 13316 декабря 2017
Реклама
Найбільш напружена паводкова ситуація очікується у нижніх течіях річок Закарпаття.


В Україні найближчими днями через опади очікується ріст рівня води у низці річок та ймовірне сходження лавин.

Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

"16-17 грудня у високогір’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей зберігається значна лавинна небезпека (3 рівень)", - йдеться у повідомленні.

До того ж зазначається, що ріст рівнів води над поточними очікується: на річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська обл.) на 0,5-1,5 м, на понижених ділянках подекуди можливий вихід води на заплаву; річках басейнів Прута та Сiрету на 0,3-1,0 м, без негативних наслідків; на річках Закарпаття на 1,0-2,0 м з виходом води на заплаву на нижніх ділянках річок Уж, Ріка, Теребля, Тересва і подальшим затопленням заплави річок Латориця, Стара, Боржава; на ділянці Тиси Великий Бичків - Вилок на 2,0-3,0 м, з виходом води на заплаву.


"На нижній ділянці р.Боржава, при подальшому підвищенні рівня води триватиме підтоплення автодороги Шаланки-В. Ком'яти, сільгоспугідь та присадибних ділянок сіл Іршавського і Виноградівського районів", - додали в Укргідрометцентрі.

Окрім цього на річці Стара можливий перелив автодороги Київ-Чоп в районі села Зняцеве.

За даними синоптиків, найбільш напружена паводкова ситуація очікується у нижніх течіях річок Закарпаття: Уж, Стара, Латориця та Боржава. У гiрських районах можливе формування значного місцевого і схилового стоку та утворення селевих потоків.

Нагадаємо, у суботу, 16 грудня, 

Останні теплі дні перед справжньою зимою. Прогноз погоди на 16 грудня
в Україні очікується нетипово теплий для зими день. У деяких регіонах температура перевищуватиме +10 градусів тепла. Водночас в Карпатах синоптики прогнозують мокрий сніг та дощ, температура -2 до +3 градусів. А вже з понеділка очікується, що до України прийде зима.

Джерело

Вам также может понравиться

ЦЕ ШПИТАЛЬ для воїнів АТО в Харкові. У солдат немає трусів, шкарпеток, проте у влади є гроші на лікування Реви! Ударят грозы: синоптики уточнили прогноз погоды в Украине Мешает ли вам украинский язык ? Опрос в Донецке ! Реакция людей вас удивит. Смотрим... "Дети должны уметь стрелять c шести лет" - Савченко

рекомендуем

Закрыть
Крымчан тупо швыряют на улицу, но это фи*ня ! Смотрите что на самом деле их волнует. Подслушано в Ялте ...