Ukraine
01 января 2018 ( Просмотры 396 )
Реклама

Ціни на сигарети зростуть в Україні з 1 січня

В Україні з 1 січня 2018 року зростуть на 30% акцизи на сигарети.

Це передбачено змінами, внесеними до Податкового кодексу.

Документом передбачається поступове підвищення специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби і мінімального акцизного податкового зобов'язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів до 2024 року.

Зокрема, ставки специфічних акцизів на тютюнові вироби у 2018 році зростають на прогнозний індекс споживчих цін 11,2% та додатково на 16,7% (тобто, з урахуванням попередньої індексації загалом на 29,7%). Надалі вони мають зростати на 20% щороку до 2024 року.

Мета плану підвищення акцизів – досягнення мінімального рівня оподаткування, який діє в ЄС (90 євро на 1000 сигарет). Досі цей показник в Україні становив 20 євро (596,05 гривень).


Источник: 24tv.ua

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

"Ты плохо кончишь" - Правозащитник пояснил, что означали угрозы в адрес убитой Ноздровской “Вы трутни! Это украинская земля!”,- Луганская бабушка-герой и патриот Украины в одиночку вышла на площадь чтобы отстоять Украину ВСЕМ СПАСИБО, ВСЕ СВОБОДНЫ !!! Вчера был антикоррупционный блокбастер Авакова а сегодня все налоговики уже дома! (Видео) В Конотопі відроджується і повстає справжня Україна. Містяни саботують церкви Московського патріархату (ВІДЕО)