Барна, Тетерук, …. З’явився поіменний список нардепів, які “утрималися” від визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями

Просмотры 40417 января 2018
Реклама

Народні депутати України під час розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу не підтримали рішення про визнання так званих Донецької і Луганської народних республік терористичними організаціями.

Варто зазначити, що під час голосування за поправки до проекту закону тільки 76 народних обранців підтримали пропозицію Оксани Корчинської назвати “ЛДНР” терористами. У тексті поправки йшлося про те, що представники “ЛНР” і “ДНР”, які здійснюють управління на окупованих територіях України, визнаються терористичними організаціями.

Нагадаємо, у вівторок, 16 січня, Верховна Рада України зібралася на перше пленарне засідання в поточному році. На порядку денному парламенту заплановано розгляд проекту закону “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях”.

На офіційному сайтв Верховної Ради з’явився поіменний СПИСОК голосування за дану поправку.

Джерело

Вам также может понравиться

"Титушки бьют всех!" - В Киеве у дома Арбузова устроили кровавые разборки (видео) Ну вот и все... Керченский мост треснул. ФОТОФАКТ ​Стал известен ПЗРК, из которого боевики подбили российский штурмовик Су-25 - СМИ "АТО закончилось!" - ВСУ уничтожили огневую точку и боекомплект российско-террористических войск близ Зайцево (видео)

рекомендуем

Закрыть
Москвичка пишет: Сегодня разос**лась вусмерть с коллегами по работе. Товарищи, это мрак. Дорогие украинцы, то, что я увидела, это не дно