Барна, Тетерук, …. З’явився поіменний список нардепів, які “утрималися” від визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями

Просмотры 40317 января 2018
Реклама

Народні депутати України під час розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу не підтримали рішення про визнання так званих Донецької і Луганської народних республік терористичними організаціями.

Варто зазначити, що під час голосування за поправки до проекту закону тільки 76 народних обранців підтримали пропозицію Оксани Корчинської назвати “ЛДНР” терористами. У тексті поправки йшлося про те, що представники “ЛНР” і “ДНР”, які здійснюють управління на окупованих територіях України, визнаються терористичними організаціями.

Нагадаємо, у вівторок, 16 січня, Верховна Рада України зібралася на перше пленарне засідання в поточному році. На порядку денному парламенту заплановано розгляд проекту закону “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях”.

На офіційному сайтв Верховної Ради з’явився поіменний СПИСОК голосування за дану поправку.

Джерело

Вам также может понравиться

"Это такое же мурло!" - Гриценко призвал жестко наказать Холодницкого (видео) В Киеве водитель "Жигулей" въехал в две припаркованные иномарки. видео камер наблюдения В Украине провели испытания новейшего оружия - "Дуплет" гарантированно разобьет живую силу и укрепления врага (видео) "Ваши доходы и расходы не позволяют вам купить квартиру в центре Киева" - Холодницкий - Лещенко (видео)

рекомендуем

Закрыть
Терміново! Закарпаття йде під воду! Те, що там зараз відбувається важко описати словами! Села масово пішли під воду.. (Відео з місця події)