Українська Ніч-2018 - Канадські хокеїсти вийшли на лід у вишиванках (відео)

Просмотры 14929 января 2018
Реклама

Вже вкотре хокеїсти канадської команди “Давфин кінгз” (Dauphin Kings) одягають на гру під назвою “Українська ніч” (Ukrainian Night) традиційні вишиванки.


Поєдинок відбувся 27 січня в канадському містечку Давфин (Dauphin) провінції Манітоба, на домашній арені “Давфина” – Credit Union Place. “Королі Давфину”, які виступають у Манітобській молодіжній хокейній лізі (Manitoba Junior Hockey League), що є частиною Канадської молодіжної хокейної ліги (Canadian Junior A Hockey League (CJHL), змагалися з командою “Вінніпег Блюз” (Winnipeg Blues) з Вінніпегу. Гра закінчилася з рахунком 7:4 – цього разу перемога дісталася вінніпезьцям, передає gazetka з посиланням на ukrainianpeople.


Перед початком матчу за традицією звучав запорізький козацький марш, виступали українсько-канадські музичні колективи, а вихід гравців на лід оголошувався українською мовою.


Давфин (City of Dauphin) — місто в області Паркленд, в західній частині провінції Манітоба в Канаді. Населення цього невеличкого містечка, заснованого в 1898 році, складає близько 8 тисяч жителів, проте 41.04% вихідці з України. Щороку у місті проходить знаменитий Канадсько-Український Національний Фестиваль ( Canada’s National Ukrainian Festival).


Нагадаємо, що в Канаді діє надзвичайно потужна українська діаспора. У 2014 році прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер в своїй промові з нагоди відкриття фестивалю в Давфин заявив: “Українсько-канадське суспільство, чисельністю понад 1,2 мільйона чоловік, вносить величезний внесок, збагачуючи нашу канадську мозаїку”.

Вам также может понравиться

"Тренер года!" - В сети показали, почему девушкам опасно заниматься в тренажерном зале (опубликовано видео) Впервые в истории! - На Олимпиаде в Пхенчхане установлено невероятное достижение (видео) "Опасность для украинца" - в сети показали убийственные нокауты соперника Усика (видео) Бой Усика с Хантером - Валуев дал свой прогноз

рекомендуем

Закрыть
Российская легкоатлетка «подожгла в*ту на рос.ТВ»: такого пропагандисты точно не ожидали. ВИДЕО