"Схаменітся! У нас йде війна, люди" - Кондратюк звернувся до українських артистів, які виступають в РФ

Просмотры 192602 февраля 2018
Реклама
На думку відомого продюсера, Україна повинна вжити відповідні заходи щодо гастролерів, але титрування представників українського шоу-бізу "артистами-зрадниками" на телебаченні є дуже "вузьким" підходом.

Українські виконавці, які гастролюють Росією і отримують там різноманітні нагороди, є колаборантами. Вони під час кривавої війни на сході України співпрацюють з агресором. Таку думку висловив відомий український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк.

За його словами, є прості істини, які повинні розуміти всі. Зокрема, це стосується і співпраці з країною-агресором Росією.

На думку Кондратюка, Україна повинна вжити відповідні заходи щодо гастролерів, але титрування представників українського шоу-бізу "артистами-зрадниками" на телебаченні є дуже "вузьким" підходом.

Окрім того, вузько – карати тільки Ані Лорак, Настю Каменських і Потапа та інших українських зірок. Продюсер вважає, що карати потрібно всіх, хто їздить до Росії.

"Коли ходиш у туалет – треба користуватися папером. Це всі розуміють. Але не всі розуміють, чому не можна мати справу з агресором. У нас йде війна, люди," – звернувся Кондратюк до артистів, які їздять до РФ.

Джерело

Вам также может понравиться

Ужас на глазах у мамы: во Львове внезапно умерла 10-летняя девочка "Хватит терпеть!" - Олег Ляшко объявил дату своей свадьбы (видео) «А я нє понімаю укрÁінскій, і вообщє я русская», — черговий мовний скандал з касиркою відомого супермаркету обурив українців Остап Дроздов: Заробітчанство в Росії має бути покаране

рекомендуем

Закрыть
Доктор Комаровский обратился к русским: "Ребята, никто в моей Украине не мешает мне говорить на русском языке" (видео)