"Схаменітся! У нас йде війна, люди" - Кондратюк звернувся до українських артистів, які виступають в РФ

Просмотры 192602 февраля 2018
Реклама
На думку відомого продюсера, Україна повинна вжити відповідні заходи щодо гастролерів, але титрування представників українського шоу-бізу "артистами-зрадниками" на телебаченні є дуже "вузьким" підходом.

Українські виконавці, які гастролюють Росією і отримують там різноманітні нагороди, є колаборантами. Вони під час кривавої війни на сході України співпрацюють з агресором. Таку думку висловив відомий український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк.

За його словами, є прості істини, які повинні розуміти всі. Зокрема, це стосується і співпраці з країною-агресором Росією.

На думку Кондратюка, Україна повинна вжити відповідні заходи щодо гастролерів, але титрування представників українського шоу-бізу "артистами-зрадниками" на телебаченні є дуже "вузьким" підходом.

Окрім того, вузько – карати тільки Ані Лорак, Настю Каменських і Потапа та інших українських зірок. Продюсер вважає, що карати потрібно всіх, хто їздить до Росії.

"Коли ходиш у туалет – треба користуватися папером. Це всі розуміють. Але не всі розуміють, чому не можна мати справу з агресором. У нас йде війна, люди," – звернувся Кондратюк до артистів, які їздять до РФ.

Джерело

Вам также может понравиться

Карлику приготовили неприятный "сюрприз": стало известно, почему Крымский мост могут не открыть, - кадры Рекордный обвал гривни: стало известно, что ждет украинцев "Никто не хотел так жить": поддержавший Кикабидзе актер честно высказался об СССР Барна, Тетерук, …. З’явився поіменний список нардепів, які “утрималися” від визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями

рекомендуем

Закрыть
ЧП в Харькове! - Пьяницы три дня морили голодом детей (видео)