Таке в голові не вкладається!!!! Зробіть її відомою на всю країну! Їм плювати на ваших дітей і горе: українці в гніві від хамської витівки лікарів

Просмотры 1523615 июня 2018
Реклама
У Харкові розгорівся скандал через лікаря, яка відмовилася допомагати хворій дитині.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив батько дитини Євген Насонов.

“Разом зі своєю дитиною, у якої температура весь попередній тиждень була 38-39, прийшов на плановий огляд до лікаря в дитячу поліклініку. Після того як на огляд до нашого закріпленому лікаря не потрапили через її хворобу, пройшли огляд у іншого лікаря в цій же поліклініці”, – написав Насонов.

За його словами, огляд проводився 3-4 хвилини. Він включав перевірку спиртовим або ртутним термометром температури, прослуховування легень дитини з паралельною бесідою з медсестрою, перегляд горла без ліхтарика і спеціальної лопатки.

“В результаті твердження лікаря мене вразило: “Ваша дитина цілком здорова, ми закриваємо лікарняний вашій мамі, нехай прийде отримає лікарняний лист”. Я природно заперечив на це висловлювання. Лікар без докорів сумління на моє заперечення відправила мене до завідувача поліклінікою”, – повідомив Насонов.

Батько виклав відео розмови з завідувачем, яка, як він стверджує, спочатку виставила його з кабінету для заповнення корінців для кур’єра.

“Після розмови з даною особою, як і з лікарем на прийомі, я викликав наряд поліції і написав заяву, через некоректну поведінку, за образу, за недотримання графіка прийому громадян, за відмову в огляді дитини, а також непрофесіоналізм”, – зазначив Насонов.

Інтернет-користувачі гнівно відреагували на таку поведінку лікаря.

“Я за таке по морді б надавала. Розумію що це було б порушення закону, але… Коли бачу таке хамство мене просто розпирає”, “Гнати в шию такого доктора”, “Раніше натякали а зараз вимагають. А взагалі якщо лікар знає свою справу він ніколи так поводитися не буде. А якщо вони в халаті для заробітку грошей за всяку ціну, то їм плювати і на ваших дітей і на ваше горе”, – пишуть користувачі.

Джерело

Вам также может понравиться

В 2018 газ для украинцев может подешеветь - Назван механизм (видео) НАРАБОТАЛИСЬ! Заседание ВР закрыто из-за отсутствия депутатов. Разогнать всех к чёртовой бабушке, — Кучеренко СРОЧНО! Контрудар артиллерии ВСУ накрыл позиции "ДНР" на Донбассе - у боевиков много убитых и раненых Мощнейшие санкции США: вскрылся неожиданный нюанс "кремлевского доклада"

рекомендуем

Закрыть
ВОСКРЕС чи НЕ ПОМИРАВ? Канадський слід Януковича-молодшого. Опубліковано ВІДЕО журналістського розслідування