Ані Лорак розлютила УКРАЇНСЬКИХ шанувальників новим відео, яке вона розмістила в Instagram

Просмотры 112108 февраля 2018
Реклама
Українська співачка Ані Лорак розлютила своїх шанувальників новим відео, яке вона розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

 Артистка розмістила ролик, який знімався для новин. У ньому розповідається, як буде проходити концерт співачки, яку на відео позначили як "народну артистку України".

 Те, що концерт Ані Лорак буде проходити не в Україні, викликало бурхливу реакцію в соціальній мережі. Так, користувачі відзначили, що співачці або наплювати на батьківщину, або вона просто боїться.

 "Дуже шкода, що в Україні ви перестали виступати, показувати себе, як би продали її, поманили пряником", - пишуть в мережі.

 "А в Україні слабо виступити? Чи боїшся, тухлими яйцями закидають?" – запитали користувачі.

 "Кинула Україну, стерво", - зазначили в коментарях.

 "А Україна не заслужила ваш концерт?" – уточнили юзери.

"І хто тільки ходить до неї на концерти?" – пишуть в мережі."Скопіювала у Бейонсе під копірку це шоу, а дебіли ходять до неї на концерти!" - відзначили в коментарях."На Україну їй наплювати. Росія головна", - додали користувачі.

Джерело

Вам также может понравиться

"Тот случай, когда клоун на своем месте" - Звезда КВН "засветился" в компании российских пропагандистов (видео) "Чому він їх соромится?" На ТСН посипалися прокльони та погрози після розповіді про родину Олега Винника (відео) Скандальная Таисия Повалий, подруга Януковича, спела на российском ТВ украинскую народную песню (видео) На Бали "напали" на украинскую секс-бомбу Дашу Астафьеву (появилось курьезное видео)

рекомендуем

Закрыть
"Один из фанатов бросил ему в лицо..." - Элтону Джону едва не выбили зубы во время выступления (видео)