Ані Лорак розлютила УКРАЇНСЬКИХ шанувальників новим відео, яке вона розмістила в Instagram

Просмотры 112008 февраля 2018
Реклама
Українська співачка Ані Лорак розлютила своїх шанувальників новим відео, яке вона розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

 Артистка розмістила ролик, який знімався для новин. У ньому розповідається, як буде проходити концерт співачки, яку на відео позначили як "народну артистку України".

 Те, що концерт Ані Лорак буде проходити не в Україні, викликало бурхливу реакцію в соціальній мережі. Так, користувачі відзначили, що співачці або наплювати на батьківщину, або вона просто боїться.

 "Дуже шкода, що в Україні ви перестали виступати, показувати себе, як би продали її, поманили пряником", - пишуть в мережі.

 "А в Україні слабо виступити? Чи боїшся, тухлими яйцями закидають?" – запитали користувачі.

 "Кинула Україну, стерво", - зазначили в коментарях.

 "А Україна не заслужила ваш концерт?" – уточнили юзери.

"І хто тільки ходить до неї на концерти?" – пишуть в мережі."Скопіювала у Бейонсе під копірку це шоу, а дебіли ходять до неї на концерти!" - відзначили в коментарях."На Україну їй наплювати. Росія головна", - додали користувачі.

Джерело

Вам также может понравиться

"Иди в п**ду" - В прямом эфире Андрей Данилко показал характер Верки Сердючки (видео) Одну з журналісток вивели із залу: Винник вляпався у новий скандал (відео) Переможницю “Євробачення-2018” запросили до Росії: Те, як відповіла їм Нетта, заслуговує поваги! Не для слабонервных: Пугачева показала лицо без макияжа (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Никто не ожидал такого" Конкурент Вакарчука и Зеленского: Винник заявил о президентских амбициях (ВИДЕО)