Народна люстрація: На Закарпатті місцеві жителі провели самосуд над поліцейськими, які приїхали в село трохи підзаробити на п’яних водіях

Просмотры 119410 мая 2018
Реклама

Рекомендуємо до перегляду 


Надзвичайна подія сталась в селі Букове Виноградівського району Закарпатської області, — пише на своїй сторінці у Facebook Роман Келемен.

«Поліцейські на службовому автомобілі заїхали в центр села і почали зупиняти автомобілі перевіряючи їх на вживання алкогольних напоїв.

Зупинивши автомобіль місцевих жителів поліцейські звинуватили водія, що той п’яний і почали вимагати щоб той відав документи для складання протоколу. Водій заявляв, що він тверезий, а його пасажири трохи випили так як вони працювали і після роботи випили трохи пива. Але поліцейські наполягали на затриманні водія або сплати певної суми, погрожуючи застосуванням зброї, якщо ті не будуть їм підкорятись, — нагадую, це стверджують жителі села.

Чоловіки сприйняли ці погрози про застосування зброї, як загрозу своєму життю, і застосували до «селфіків» фізичну силу та відібрали від них зброю, при цьому трохи надавали стусанів поліцейським, побоюючись за своє життя. Втихомиривши двох поліцейських – чоловіків, жителі села передали відібрану зброю іншому поліцейському – жінці, яка була в патрульній машині та поїхали собі додому.

Як кажуть, провели миттєву люстрацію і встановили справедливість на дорозі.

А потім було ще веселіше. Поліцейські викликали підмогу, де на їх заклик прихало майже 10 екіпажів поліцейських, які зловили одного свідка події — чоловік був п’яний і йшов собі додому.

Як стверджують жителі, поліцейські почали лупцювати цього свідка, щоб той називав фамілії тих осіб, які люстрували поліцейських. За чоловіка почали заступатись інші жителі, але поліцейські попередили, що будуть стріляти, на що жителі села ледь не почали застосовувати свою зброю, яка у них є для самозахисту. На це прийшов сільський «біров» та заспокоїв селян, які готові були зробити другу люстрацію.

Зараз поліцейські вимагають видати селян поліції, якщо ті добровільно не з’являться, то тоді поліція буде чергувати в селі та зупиняти всі транспортні засоби. Але мешканці села настроєні рішуче.

Ось така конфліктна ситуація сталась в селі Букове Про даний випадок поліція всіляко замовчує.»

Джерело

Вам также может понравиться

"Порошенко пришел и остановил торги! Это четко против правил" - Глава Киевстара о 4G "Все цели успешно поражены": КБ "Луч" завершило испытания противотанкового управляемого ракетного комплекса "Скиф". ВИДЕО "В 2018 году заработает первый вертолетный отряд службы реагирования: 55 вертолетов обеспечат покрытие по всей стране" - Аваков (видео) "Бардак и стихийная парковка" - В сети показали работу таксистов у аэропорта "Борисполь" (видео)

рекомендуем

Закрыть
Ударила патриота и кидалась на полицию - В Одессе задержана опасная сторонница "русского мира" (видео)