Ukraine
17 января 2018 ( Просмотры 405 )
Реклама

В Україні зняли обмеження на отримання землі: кому пощастило

Кабмін прийняв рішення забезпечити “максимально широкий доступ” до отримання земельних ділянок учасникам конфлікту в зоні АТО на Донбасі

Про це стало відомо з повідомлення Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру (Госгеокадастр). Повідомляє politeka.net

Рішення Кабміну закріплює першочерговість забезпечення землею учасників АТО, незалежно від площі земельних ділянок, права оренди на які були продані.

Повідомляється, що зараз безкоштовно може бути передано не більше 25% від площі ділянок, реалізованих на відкритих торгах за попередній звітний період. Постанова уряду набере чинності після його публікації.

Нагадаємо, сьогодні учасники АТО провели акцію під гаслом “Кабмін – поверни землю АТОвцям”. Учасники мітингу вимагали від уряду скасувати постанову про затвердження Стратегії удосконалення управління в сфері використання та охорони земель.

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

Нацполиция покажет оперативное видео последних минут жизни правозащитницы Ирины Ноздровской (видео) ТЕРМІНОВО! ПОЗАКРИВАЙТЕ УСІ ВІКНА. В ЧОРНОБИЛІ ПОЖЕЖА. ВЛАДА МОВЧИТЬ! (ВІДЕО) "Він просто хотів купити собі морозиво.." На Прикарпатті автомобіль на смерть збив дитину, яка продавала конвалії при дорозі (відео) На улицах Запорожья спросили: "Кто виноват в войне на Донбассе?" - Шел четвертый год войны с РФ... Ответы людей шокируют... (видео)