Ukraine
19 января 2018 ( Просмотры 105 )
Реклама

На Порошенка мають скласти протокол про корупцію, – нардеп

Через відпустку на Мальдівах, яка обійшлася Президентові України Петру Порошенку у 500 тисяч доларів, НАЗК має скласти протокол про корупцію.

Про це у Facebook написав народний депутат Сергій Лещенко.

Він пояснив, що президент був зобов'язаний задекларувати таку дорогу відпустку в Національному агентстві з питань запобігання корупції.

"Переліт на чартерному літаку "Фалькон" і тиждень на приватному острові на Мальдівах у готелі Cheval Blanc разом із розвагами коштував Порошенку $500 тис. За тиждень! Гроші не задекларовані на сайті НАЗК, хоча у 250 (!) разів перевищують поріг одноразового декларування витрат. НАЗК зобов'язане скласти протокол про корупцію", – роз’яснив Лещенко.


Джерело: 24tv.ua

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

"Фашистские преступники" и "генетическая память" - "Интер" попал в скандал из-за 9 мая (видео) "В Кремле паника, а у в#ты подгорает!" - "Кровавый Пастор" обнародовал видео первого запуска украинской крылатой ракеты "Наемники РФ срывают "пасхальное перемирие": один воин погиб, трое - ранены" - Пресс-центр штаба АТО (видео) “Це невиносимо… Я прошу Вас, врятуйте нам побратимів..” – Анатолій Пашинін звернувся до українців. Відео