Ukraine
01 января 2018 ( Просмотры 8957 )
Реклама

Ці суми в голові не вкладаються! Відтепер штрафи за порушення правил дорожнього руху будуть 40 тисяч грн!

З 1 січня поточного року набуває чинності постанова Кабінету міністрів, яка передбачає збільшення штрафів за порушення "Правил дорожнього руху".

Зокрема за перевищення максимально дозволеної швидкості руху в населених пунктах більше 50 км/год. встановлюється штраф у розмірі 3400 гривень (раніше штраф за це правопорушення складав 510 грн). За залишення місця ДТП встановлюється штраф 3400 гривень (до цього складав 225 грн) та передбачається можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.

У 20 разів збільшується розмір штрафу за управління транспортом без права керування – він становитиме 10 200 гривень, а за повторне порушення – 40 800 гривень. Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, сплачуватимуть штраф у розмірі 20 400 гривень, а за повторне вчинення цього порушення протягом року – 40 800 гривень.

Також набуває чинності постанова уряду про зміну "Положення про порядок видачі посвідчення водія". Тепер термін дії водійського посвідчення, отриманого вперше, становитиме два роки. Якщо особа не вчинила три або більше адмінправопорушень у сфері безпеки руху, водійські посвідчення видаватимуться на 30 років. В іншому випадку особа буде змушена повторно складати іспити на знання ПДР.

Невдовзі планується запровадити покарання для водіїв, які спровокували ДТП у нетверезому стані, у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права керувати транспортним засобом на строк від п’яти до десяти років. Відповідний законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху" наразі перебуває на розгляді Верховної Ради.

Джерело

Рекомендуем

Реклама

Вам также может понравиться

"Крым засыхает..." - В Кабмине рассказали о неизбежной катастрофе (видео) "Ситуационный центр обеспечения кибербезопасности открыт в Киеве" - СБУ (видео) “Под Дебальцево погибла почти вся рота”, – российский наемник “ДНР” рассказал о предательстве Путина (Видео) "Мужик, я свой": В Киеве мужчина с "ксивой" советника главы комитета Рады устроил пьяный дебош