“Пробач нам ,Надя…”: Савченко написала листа із СІЗО, який зворушив всіх українців

Просмотры 156308 апреля 2018
Реклама

Надія Савченко, яка знаходиться в СІЗО, знайшла спосіб звернутися до українців.

Скандальний народний депутат, позбавлений мандата, написала самий звичайний лист. На сторінці жінки в фейсбук опублікували фотографію цього листа зі зверненням, яке написала Надія. Савченко вирішила привітати всіх українців зі святом Великодня.

Українцям до світлого Великодня.Крізь всю пасмурність неба і залиту водою землю проб'ються промені Сонця і зігріють Землю.Через горе смуток і лихо щастя прийде до України. В світлий день Великодня нехай щастя відчує кожен українець і кожна добра людина у світі.Від щирого серця зі святом вас!З Україною в серці.

До свого привітання вона вирішила намалювати невелику гілочку верби.

У коментарях до публікації українці відповіли депутату взаємністю, розповівши, що її слова зворушили їх до сліз.

"Пробач нам, Надя, ти знову Великдень зустрінеш за гратами. Пробач, що нам не вистачає духу і сили зробити так, щоб ніколи жоден патріот, жодне добра людина не був за гратами … Пробач!", "З Великоднем Вас Надія! Бажаю Вам витримати знущання, а душу нехай Вам зігріває любов народу і рідній сім'ї. "," Надя, тримайся, тримайся і не здавайся !!! "

Джерело

Вам также может понравиться

Вот поэтому закрыли передачу Шустера. Мужик прав на 100%, просто БРАВО! (ВИДЕО) "Бардак и стихийная парковка" - В сети показали работу таксистов у аэропорта "Борисполь" (видео) Снова терпим: ВСУ показали удары "рапиры" террористов по Авдеевке "Просто ах••вшее в край б#дло!" - Пока этих п****асов не начнут сажать, уважения к полиции не будет! (видео)

рекомендуем

Закрыть
Неужели проснулись?! - Крымские татары объявили России джихад (видео)