«Вона й так помре» :лікарка відмовилась видавати ліки онкохворій прикарпатці

Просмотры 15514 декабря 2017
Реклама
Мар'яна Бідаш з Надвірнянщини бореться з онкозахворюванням. Після обстеження у одній із клінік Ізраїлю, дівчині випсали ліки, які вона отримувала в Надвірнянській районній лікарні.

Проте вчора, 12 грудня, онколог цієї лікарні відмовився видавати родичам дівчини ліки, мовляв, вона й так помре.

"Доброго дня. Зверніть будь-ласка увагу на цього "лікаря" Дребот Ірину. Сьогодні до неї поїхала моя мама по ліки які мені предназначені, як онкохворі що знаходиться на обліку. Вона відповіла що вони вчора закінчилися, ще плюс додала, прямим текстом дайте дитині спокійно вмерти і звідки у вас гроші на лікування у ізраїльські клініці "Лісод"", - написала у Фейсбук Мар'яна Бідаш.

Вона розповідає, що у ізраїльській клініці їй зробили всі обстеження, переконуючи, що у жінки є здавлення нервових закінчень, семе через це сильний біль.  Зняти його можна тільки за допомогою препарату, який відмовилась видавати лікарка.

"Оскільки я не приписана в Києві, "Лісод" не може їх видавати нам на квартиру, а лежати в стаціонарі це 5 тис грн. за добу. У нас немає такої можливості", - пише Мар'яна.

Вам также может понравиться

Супрун остаточно з глузду з’їхала: 65 тис. за діагностику серця і це ще не все "В 2014 олени позаботились о фауне" - Свежее видео из оккупированного "процветающего" Луганска (видео) Режисер Кантер зняв свою смерть на відео... В полиции рассказали детали перестрелки между пророссийским активистом-антимайдановцем Валентином Дорошенко и полицией (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Це ж розкіш!" У вас є автомобіль якому менше п'яти років? Держава позбавляє вас субсидії!! (відео)