«Вона й так помре» :лікарка відмовилась видавати ліки онкохворій прикарпатці

Просмотры 137 14 декабря 2017
Реклама
Мар'яна Бідаш з Надвірнянщини бореться з онкозахворюванням. Після обстеження у одній із клінік Ізраїлю, дівчині випсали ліки, які вона отримувала в Надвірнянській районній лікарні.

Проте вчора, 12 грудня, онколог цієї лікарні відмовився видавати родичам дівчини ліки, мовляв, вона й так помре.

"Доброго дня. Зверніть будь-ласка увагу на цього "лікаря" Дребот Ірину. Сьогодні до неї поїхала моя мама по ліки які мені предназначені, як онкохворі що знаходиться на обліку. Вона відповіла що вони вчора закінчилися, ще плюс додала, прямим текстом дайте дитині спокійно вмерти і звідки у вас гроші на лікування у ізраїльські клініці "Лісод"", - написала у Фейсбук Мар'яна Бідаш.

Вона розповідає, що у ізраїльській клініці їй зробили всі обстеження, переконуючи, що у жінки є здавлення нервових закінчень, семе через це сильний біль.  Зняти його можна тільки за допомогою препарату, який відмовилась видавати лікарка.

"Оскільки я не приписана в Києві, "Лісод" не може їх видавати нам на квартиру, а лежати в стаціонарі це 5 тис грн. за добу. У нас немає такої можливості", - пише Мар'яна.

Вам также может понравиться

НОВОСТИ С ЗОНЫ АТО. ВЕЧЕР 2 МАРТА (ВИДЕО) Обнародован полный текст письма МВФ к украинским властям Саакашвили оскорбил патриота Украины с Донбасса - Выяснилось, что взбесило Михо Водій ледве не збив дівчину на переході. Подивіться, як вона його покарала (ВІДЕО)

рекомендуем

Закрыть
Вера Брежнева жестко оконфузилась со Львовом: в сети смеются
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/2/6/gx8dg37qfhub/index.html#fb