Турист з Польщі на відпочинку у Західній Україні зняв з будинку червоно-чорний прапор. Реакція господаря не забарилася! Відео

Просмотры 303309 февраля 2018
Реклама

Поляк, перебуваючи на відпочинку в Івано-Франківській області в селі Микуличин, зняв червоно-чорний прапор, який розвивався над котеджем, де проживав турист.

Про це повідомив на сторінці у Facebook Богдан Братков, опублікувавши відео з реакцією господаря готелю.

Власник котеджу змусив поляка повернути прапор на місце. Поляк намагався висловити невдоволення, на що господар пригрозив йому розправою з боку воїнів АТО.

"Піднімай наверх його, так як він був, так як жовто-блакитний. Акуратно! Давай-давай! А то зараз АТОвці приїдуть, пацани, то ти там і залишишся. Ось це поляки підняли нам червоно-чорний прапор", - коментує господар котеджу, кваплячи туриста.

Джерело

Вам также может понравиться

Мастер класс по уничтожению сепаров! (ВИДЕО) "Да это какой-то позор". Сеть взбудоражил вид главной елки после ее доставки в Киев "Вот и обменялись..." - террористы "пополнили запасы" пленных на Донбассе С применением физической силы : смотрите что сделали активисты с маршрутчиком, который обидел мать погибшего в АТО бойца

рекомендуем

Закрыть
"Что с ней творится ???!" Поведение Лолиты в Нью - Йорке повергло в недоумение местных жителей. Видео