Турист з Польщі на відпочинку у Західній Україні зняв з будинку червоно-чорний прапор. Реакція господаря не забарилася! Відео

Просмотры 304709 февраля 2018
Реклама

Поляк, перебуваючи на відпочинку в Івано-Франківській області в селі Микуличин, зняв червоно-чорний прапор, який розвивався над котеджем, де проживав турист.

Про це повідомив на сторінці у Facebook Богдан Братков, опублікувавши відео з реакцією господаря готелю.

Власник котеджу змусив поляка повернути прапор на місце. Поляк намагався висловити невдоволення, на що господар пригрозив йому розправою з боку воїнів АТО.

"Піднімай наверх його, так як він був, так як жовто-блакитний. Акуратно! Давай-давай! А то зараз АТОвці приїдуть, пацани, то ти там і залишишся. Ось це поляки підняли нам червоно-чорний прапор", - коментує господар котеджу, кваплячи туриста.

Джерело

Вам также может понравиться

Боевики "ДНР" потребовали от российских военных убираться с Донбасса: названа причина конфликта Автомобиль гражданина Чехии провалился под землю в центре Киева (видео) Подкрепление ВСУ смогло догнать и добить устроивших засаду боевиков "ДНР": штаб сообщил подробности боя В мережі показали "міністра оборони ДНР"... Це не людина, а дикий звір який буде рвати нас на шматки (відео 18+)

рекомендуем

Закрыть
С 1 марта нас всех ожидает громкое повышение минимальных зарплат в Украине