Журналісти знайшли таємничого свідка ДТП, в якій загинув Кузьма Скрябін (відео)

Просмотры 2472015 июня 2018
Реклама

Свідок стверджує, що аварію, у якій загинув Кузьма, підлаштували.

Журналісти провели власне розслідування та знайшли свідка автокатастрофи, в якій три роки тому загинув український музикант, лідер гурту “Скрябін”, Андрій Кузьменко.


Свідок стверджує, що ДТП не було випадковим – аварію підлаштували. У поліції про свідка знають, але його свідчень у матеріалах справи ніде немає. Про це йдеться у журналістському розслідуванні “Секретних матеріалів”.

Свідок розповів, що був ще один учасник ДТП. Автомобіль Honda затис машину Кузьми так, що він ніяк не міг увернутися від молоковозу. Також він сказав, що ще протягом півгодини після аварії Андрій Кузьменко був живий.

Журналісти намагалися зустрітися з водієм молоковозу, але той від зустрічі відмовився. Колеги та друзі співака намагаються уникати відповідей на запитання щодо їх версій аварії, проте зазначають, що Скрябін завжди був дуже уважним водієм.


Джерело: tabloid.one


Відео: Телеканал 1+1

Вам также может понравиться

"День защитника Отечества" - Оккупанты в Крыму показали детям российскую военную технику (видео) "Поехала за загранпаспортом в Украину, а "х*нта" задержала и жестко допросила": с*паратистка из Луганска рассказала о "зверствах" СБУ Не верили даже врачи: крик души чудом выжившей после кори украинки поразил сеть "Бил, пока она не умерла" - В Луцке пьяный сын забил до смерти мать (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Вы стреляли бы в Тимошенко лично?" - "Думаю да" - ответил Кива (видео)