Журналісти знайшли таємничого свідка ДТП, в якій загинув Кузьма Скрябін (відео)

Просмотры 2470915 июня 2018
Реклама

Свідок стверджує, що аварію, у якій загинув Кузьма, підлаштували.

Журналісти провели власне розслідування та знайшли свідка автокатастрофи, в якій три роки тому загинув український музикант, лідер гурту “Скрябін”, Андрій Кузьменко.


Свідок стверджує, що ДТП не було випадковим – аварію підлаштували. У поліції про свідка знають, але його свідчень у матеріалах справи ніде немає. Про це йдеться у журналістському розслідуванні “Секретних матеріалів”.

Свідок розповів, що був ще один учасник ДТП. Автомобіль Honda затис машину Кузьми так, що він ніяк не міг увернутися від молоковозу. Також він сказав, що ще протягом півгодини після аварії Андрій Кузьменко був живий.

Журналісти намагалися зустрітися з водієм молоковозу, але той від зустрічі відмовився. Колеги та друзі співака намагаються уникати відповідей на запитання щодо їх версій аварії, проте зазначають, що Скрябін завжди був дуже уважним водієм.


Джерело: tabloid.one


Відео: Телеканал 1+1

Вам также может понравиться

“Раз, и метеоритный дождь начинается” - Впечатляющее видео ответной атаки ВСУ на Светлодарской дуге "ЭТО ХУЖЕ ЧЕМ УДАР В ПАХ". Провозглашение Кубанской народной республики стало неприятным сюрпризом для Москвы В чем на самом деле причина войны на Донбассе? Ответ вас шокирует! Продвижение ВСУ вглубь Донбасса: в Сети сообщили, когда украинская армия сможет освободить Горловку

рекомендуем

Закрыть
"Режима тишины не будет! Там не просто террористы, а военные РФ" - Мирослав Гай о смене АТО на ООС (видео)