Журналісти знайшли таємничого свідка ДТП, в якій загинув Кузьма Скрябін (відео)

Просмотры 2436502 февраля 2018
Реклама

Свідок стверджує, що аварію, у якій загинув Кузьма, підлаштували.

Журналісти провели власне розслідування та знайшли свідка автокатастрофи, в якій три роки тому загинув український музикант, лідер гурту “Скрябін”, Андрій Кузьменко.


Свідок стверджує, що ДТП не було випадковим – аварію підлаштували. У поліції про свідка знають, але його свідчень у матеріалах справи ніде немає. Про це йдеться у журналістському розслідуванні “Секретних матеріалів”.

Свідок розповів, що був ще один учасник ДТП. Автомобіль Honda затис машину Кузьми так, що він ніяк не міг увернутися від молоковозу. Також він сказав, що ще протягом півгодини після аварії Андрій Кузьменко був живий.

Журналісти намагалися зустрітися з водієм молоковозу, але той від зустрічі відмовився. Колеги та друзі співака намагаються уникати відповідей на запитання щодо їх версій аварії, проте зазначають, що Скрябін завжди був дуже уважним водієм.


Джерело: tabloid.one


Відео: Телеканал 1+1

Вам также может понравиться

"Я иду...", - Владимир Зеленский сделал скандальное заявление... Сеть в восторге. Я лично объявляю Бойкот продукции Юрия Косюка! Поддержите Друзья! Хватит Грабить Украинский Народ! - блогер Балога → Гройсману: “Можливо Парасюк, як депутат, зловживає своїм становищем. Але якби …” "Если вы, бл#ди, ещё раз сунетесь в Одессу со своим "русским миром", получите второе - 2 мая!" - Украинский блогер в эфире РосТВ

рекомендуем

Закрыть
Ограничение скорости 50 км/ч - В Кабмине предложили альтернативу (видео)