Увага! Смертельна небезпека! Всім ВОДІЯМ!!! Люди, це дійсно страшно. ВІДЕО

Просмотры 899005 февраля 2018
Реклама
Вірогідність ДТП збільшується у чотири рази, якщо розмовляти по мобільному телефону. Якщо ж набирати SMS-повідомлення, пильність зменшується в шість разів, а загалом кількість аварій, що стаються через смартфон, в одному лише Києві щодня вимірюється десятками. Тому "Сніданок з 1+1" дізнавався, як можна позбавитися телефонної залежності за кермом.

Проте смертельні ДТП людей, здається, нічому не навчили. За даними невеличкого опитування водіїв, половина з них користуються ґаджетами в дорозі, з'ясував "Сніданок".

Ті ж, хто під час руху телефоном не користується, не проти "поклацати" пристрій в заторі або ж коли на світловорі червоне світло. Але це також небезпечно, адже людина може не побачити та не зреагувати вчасно на аварійну ситуацію.

Безтурботність водіїв пояснити просто, адже за SMS та селфі українська поліція не карає. Штраф можна відхопити хіба що за розмови по телефону - від 425 до 510 гривень. Це також причина тисяч аварій.

Але позбутися залежності від телефону за кермом можна. Ось декілька порад:

1. Поставити ґаджет на режим "без звуку" або авіарежим під час водіння.

2. Робити вдих-видих для того, щоб переключитися назад до водіння.

3. Не зловживати бездротовими пристроями. Адже вони хоч і звільняють руки, все ж відволікають від дороги не менше за написання SMS. 

Відео

Джерело

Вам также может понравиться

Аннексию Крыма планировали до Майдана и Янукович был в курсе - Появились детали подготовки "русской весны" (видео) "Какой-то тотальный 3,14здц!" - Полицейские праздновали день рождения своего коллеги и выкинули человека с 3-его этажа! (видео) Теперь у нас есть крылатые ракеты: генерал заявил об усилении армии Украины На здании польского консульства в Киеве националисты вывесили "доску польских преступлений" (видео)

рекомендуем

Закрыть
Касьянов: “Наших ребят надо доставать оттуда любыми способами”