Це відео нікого не залишить байдужим! Житель Львова на інвалідному візку підкорив Говерлу

Просмотры 7203 июня 2017
Реклама

Львів'янину Івану Маслюку вдалося піднятися на найвищу гору України - Говерлу. Примітно те, що в дитинстві хлопцеві поставили невтішний діагноз - церебральний параліч. Однак за допомогою друзів і спеціального інвалідного візка La Joelette йому все ж вдалося досягти своєї мети.

Як повідомив один з учасників ініціативи Олександр Луцик, в даній поїздці взяли участь 7 осіб, 5 з них допомагали нести коляску з Іваном Маслюком. Всього протягом літа команда планує здійснити більше 10 подорожей в гори. При цьому, як стверджує Луцик, якщо у когось виникне бажання долучити до поїздки людини з інвалідністю, то вони готові в цьому допомогти. Зокрема, дати спеціальну коляску.

«Інженери продумали її майже ідеально: там є спеціальні амортизатори, підголовники, можливість кільком людям піднімати її. Ми хочемо, щоб вона служила для активних поїздок тим, хто її потребує», - заявив Олександр Луцик.

Варто відзначити, що на подібний проект «підкорювачів гір» надихнула Франція. Саме там діти дізналися про організацію, яка допомагає людям з інвалідністю активно проводити час на сучасних колясках.Джерело

Вам также может понравиться

Вік коханню не завада: на Львівщині у зрілої пари народилася здорова дівчинка… (Відео) Поляк на відпочинку у Микуличині зняв наш червоно-чорний прапор. Ви тільки подивіться, що було дальше (відео) Сіла сьогодні в маршрутку бабця, років 80.. З паличкою, сіла і плакала. "Біда" в неї сталася на свят-вечір - приїжджала до бабці наша поліція.. "Не горит, ныряет, на скорости поражает цель за 5 км" - Завод Малышева готов к производству танков "Оплот" для ВСУ

рекомендуем

Закрыть
"Я не шучу! Я хочу стать премьер-министром!" - Саакашвили назвал должность своей мечты в Украине (видео)