Це відео нікого не залишить байдужим! Житель Львова на інвалідному візку підкорив Говерлу

Просмотры 56 03 июня 2017
Реклама

Львів'янину Івану Маслюку вдалося піднятися на найвищу гору України - Говерлу. Примітно те, що в дитинстві хлопцеві поставили невтішний діагноз - церебральний параліч. Однак за допомогою друзів і спеціального інвалідного візка La Joelette йому все ж вдалося досягти своєї мети.

Як повідомив один з учасників ініціативи Олександр Луцик, в даній поїздці взяли участь 7 осіб, 5 з них допомагали нести коляску з Іваном Маслюком. Всього протягом літа команда планує здійснити більше 10 подорожей в гори. При цьому, як стверджує Луцик, якщо у когось виникне бажання долучити до поїздки людини з інвалідністю, то вони готові в цьому допомогти. Зокрема, дати спеціальну коляску.

«Інженери продумали її майже ідеально: там є спеціальні амортизатори, підголовники, можливість кільком людям піднімати її. Ми хочемо, щоб вона служила для активних поїздок тим, хто її потребує», - заявив Олександр Луцик.

Варто відзначити, що на подібний проект «підкорювачів гір» надихнула Франція. Саме там діти дізналися про організацію, яка допомагає людям з інвалідністю активно проводити час на сучасних колясках.Джерело

Вам также может понравиться

«Не убивайте пожалуйста!" Шокирующее видео: как сепаратисты допрашивают пленного мальчика(18+) "Вместе мы освободим Украину от оккупантов, а тогда возьмемся за генералов-предателей и продажных чиновников": Правый Сектор Саакашвили в годовщину майдана пришел поддержать людей и не ожидал, что его так встретят. Видео Совет ЕС одобрил безвизовый режим с Украиной

рекомендуем

Закрыть
Настройка нового ТВ-спутника – инструкция
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/4/7/myriacxcjgho/index.html#fb