Це відео нікого не залишить байдужим! Житель Львова на інвалідному візку підкорив Говерлу

Просмотры 66 03 июня 2017
Реклама

Львів'янину Івану Маслюку вдалося піднятися на найвищу гору України - Говерлу. Примітно те, що в дитинстві хлопцеві поставили невтішний діагноз - церебральний параліч. Однак за допомогою друзів і спеціального інвалідного візка La Joelette йому все ж вдалося досягти своєї мети.

Як повідомив один з учасників ініціативи Олександр Луцик, в даній поїздці взяли участь 7 осіб, 5 з них допомагали нести коляску з Іваном Маслюком. Всього протягом літа команда планує здійснити більше 10 подорожей в гори. При цьому, як стверджує Луцик, якщо у когось виникне бажання долучити до поїздки людини з інвалідністю, то вони готові в цьому допомогти. Зокрема, дати спеціальну коляску.

«Інженери продумали її майже ідеально: там є спеціальні амортизатори, підголовники, можливість кільком людям піднімати її. Ми хочемо, щоб вона служила для активних поїздок тим, хто її потребує», - заявив Олександр Луцик.

Варто відзначити, що на подібний проект «підкорювачів гір» надихнула Франція. Саме там діти дізналися про організацію, яка допомагає людям з інвалідністю активно проводити час на сучасних колясках.Джерело

Вам также может понравиться

Свавілля і жахи в українській лікарні зняли на камеру (фото, відео) "За#б#ла уже!" Скрипін обматюкав Тетяну Чорновол в прямому ефірі, через її брехню. Дивитись усім (16+) "К@цапы, надеемся ваши дома также будут взрывать!" Опубликованы жуткие кадры последствий обстрела боевиками жилых домов в Авдеевке Верх цинизма! Полиция открыла дело против автошколы, где училась Зайцева

рекомендуем

Закрыть
Что нам продают? Для любителей магазинного молока: посмотрите это видео. Было бы смешно, если бы не было так печально…(ВИДЕО)
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/4/7/myriacxcjgho/index.html#fb