МЕНІ ВТРАЧАТИ НІЧОГО! Савченко пішла ва-банк і розкрила приголомшливі факти! Дивитись всім

Просмотры 577915 июня 2018
Реклама

Екс-президент України Віктор Янукович хотів використати військову авіацію проти протестувальників на Майдані, однак військовослужбовці не виконали його наказів. Про це заявила Надія Савченко.

“Янукович поставив нас як вертолітний полк на охорону під своє “Межигір’я”, що в принципі є порушенням Конституції і статуту Збройних сил України, тому що армія має охороняти кордон і діяти проти зовнішнього ворога. Коли Янукович давав накази летіти для залякування Майдану на зарядженому вертольоті, я дивилася, що всі військові реагують правильно. Штурмани плутали карти, ми відходили в бік, ми відхилялися від курсу”, – заявила вона.

Савченко додала, що наказу Януковича напасти на протестувальників армія не виконала.

“Армія не йде проти свого народу. Це не поліція, це не менти, це не міліція. У нас інші завдання. Але тоді армія прекрасно розуміла, що якщо влада дасть наказ стріляти по своїх людях, то армія почне стріляти по владі”, – заявила вона.

Савченко стверджує, що українські військові налаштовані проти влади і самі говорили з нею про необхідність “завершити справу Майдану”.

“Десь 6% із тих, із ким я спілкувалася, пішли на співпрацю із СБУ і підтвердили цей сюрреалізм. Інші силові структури мовчать”, – розповіла вона.

За словами нардепа, спецслужби провели роботу, щоб “вивести її на вищий рівень” організації “перевороту” і з’ясувати джерела її фінансування. Тому вели з нею розмови про фінансування державного перевороту.

“Я щоразу говорила, що гроші знайти не вдалося або вдалося, але трохи пізніше вони сюди заїдуть”, – повідомила Савченко.

Джерело

Вам также может понравиться

"Она била, с#ка, кирпичом хлопца!" - В Киеве посетители кафе во время драки разгромили летнюю террасу (видео) СРОЧНО! Подразделение ВСУ нанесло мощный удар в тыл "ДНР" - оружие и трое боевиков взяты в плен "Такой ужас ему снился только в кошмарах" - В Черновцах ветераны АТО жестко отомстили хамовитому водителю маршрутки (видео) Три года без Кузьмы Скрябина: как его чтят в Украине

рекомендуем

Закрыть
ТЕРМІНОВО! ПОЗАКРИВАЙТЕ УСІ ВІКНА. В ЧОРНОБИЛІ ПОЖЕЖА. ВЛАДА МОВЧИТЬ! (ВІДЕО)