Кузьма Скрябін про Парасюка, сильно! (аудіо)

Просмотры 51717 марта 2017
Реклама
Андрій Кузьменко був упевнений: на сході триває війна, а не АТО, влада лише набиває власні кишені, а людей вважає міллю.

Співак назвав АТО війною. "Зрозуміло, що антитерористична операція не може продовжаться стільки часу. Зрозуміло, що це війна, війною її ніхто не називає. З якого приводу країна повинна мобілізувати людей на АТО? Давайте, в "Борисполі" терористи захоплюють літак, і з нас вибирають: ти, ти і ти, йдіть його від терористів забирайте. Це не терористи. Це давним-давно війна", - сказав Андрій Кузьменко.

За його словами, "жоден з усіх президентів України і жоден з депутатів, які там були, просиджували штани і крали у нас гроші, не зробили ні грама, щоб цієї війни не було". 

Пізніше Андрій Кузьменко заявив, що з усієї верховної ради довіряє тільки Парасюку.

24-online.com.ua

Вам также может понравиться

Это нужно знать всем! Названы ТОП-15 марок вредного для здоровья масла в Украине (Независимое расследование) Надвигается буря: украинцев предупредили об опасной погоде Нож в спину: появились подробности об убийстве на остановке в Киеве Ви повинні це побачити! Наталя Мосейчук не стримала сліз в прямому ефірі після сюжету про хворого хлопчика (відео)

рекомендуем

Закрыть
“Прийшов рахунок 3800,а з субсидією 2500. А в мене пенсія 1694 гривні” – і знову “КОСМІЧНІ” рахунки за опалення (ВІДЕО)