Кузьма Скрябін про Парасюка, сильно! (аудіо)

Просмотры 50417 марта 2017
Реклама
Андрій Кузьменко був упевнений: на сході триває війна, а не АТО, влада лише набиває власні кишені, а людей вважає міллю.

Співак назвав АТО війною. "Зрозуміло, що антитерористична операція не може продовжаться стільки часу. Зрозуміло, що це війна, війною її ніхто не називає. З якого приводу країна повинна мобілізувати людей на АТО? Давайте, в "Борисполі" терористи захоплюють літак, і з нас вибирають: ти, ти і ти, йдіть його від терористів забирайте. Це не терористи. Це давним-давно війна", - сказав Андрій Кузьменко.

За його словами, "жоден з усіх президентів України і жоден з депутатів, які там були, просиджували штани і крали у нас гроші, не зробили ні грама, щоб цієї війни не було". 

Пізніше Андрій Кузьменко заявив, що з усієї верховної ради довіряє тільки Парасюку.

24-online.com.ua

Вам также может понравиться

Настанет день, когда Крым заживет мирной жизнью – Гройсман (видео) "Мы победим вас, все равно, тварей, всех сгноим": Сепаратистки которые ещё вчера восхваляли в Киеве ДНР записали слезное видеораскаяние "Это просто невероятно! Идут на рекорд! Зато нет очередей": в сети высмеяли "бум туристов" в оккупированном Крыму. (фото и видео) "К@цапы, надеемся ваши дома также будут взрывать!" Опубликованы жуткие кадры последствий обстрела боевиками жилых домов в Авдеевке

рекомендуем

Закрыть
“Леша, у меня нет ноги. Ты это понимаешь?!” – “Ну и что? Главное, что ты выжила. Это настоящее чудо.. Ты должна знать, что я тебя никогда не покину”