Кузьма Скрябін про Парасюка, сильно! (аудіо)

Просмотры 431 17 Март 2017
Реклама
Андрій Кузьменко був упевнений: на сході триває війна, а не АТО, влада лише набиває власні кишені, а людей вважає міллю.

Співак назвав АТО війною. "Зрозуміло, що антитерористична операція не може продовжаться стільки часу. Зрозуміло, що це війна, війною її ніхто не називає. З якого приводу країна повинна мобілізувати людей на АТО? Давайте, в "Борисполі" терористи захоплюють літак, і з нас вибирають: ти, ти і ти, йдіть його від терористів забирайте. Це не терористи. Це давним-давно війна", - сказав Андрій Кузьменко.

За його словами, "жоден з усіх президентів України і жоден з депутатів, які там були, просиджували штани і крали у нас гроші, не зробили ні грама, щоб цієї війни не було". 

Пізніше Андрій Кузьменко заявив, що з усієї верховної ради довіряє тільки Парасюку.

24-online.com.ua

Вам также может понравиться

"Этот факт просто не может не радовать" - ВСУ "засветили" автоматизированные комплексы разведки "БАЗАЛЬТ-ЛПР" "Фактически вытерто все до костей, до ребер" - Водитель сбил парня и протащил его 14 километров, полиция задержала виновника ДТП Незламна нація! Українське весілля волонтера у Чикаго підірвало мережу (відео) "После двух попаданий порвет напополам" - Опубликовано видео испытаний прототипа первой украинской дальнобойной винтовки

рекомендуем

Закрыть
СБУ на три года запретила въезд на Украину участнице музыкального конкурса "Евровидение" от РФ Юлии Самойловой