Кузьма Скрябін про Парасюка, сильно! (аудіо)

Просмотры 434 17 марта 2017
Реклама
Андрій Кузьменко був упевнений: на сході триває війна, а не АТО, влада лише набиває власні кишені, а людей вважає міллю.

Співак назвав АТО війною. "Зрозуміло, що антитерористична операція не може продовжаться стільки часу. Зрозуміло, що це війна, війною її ніхто не називає. З якого приводу країна повинна мобілізувати людей на АТО? Давайте, в "Борисполі" терористи захоплюють літак, і з нас вибирають: ти, ти і ти, йдіть його від терористів забирайте. Це не терористи. Це давним-давно війна", - сказав Андрій Кузьменко.

За його словами, "жоден з усіх президентів України і жоден з депутатів, які там були, просиджували штани і крали у нас гроші, не зробили ні грама, щоб цієї війни не було". 

Пізніше Андрій Кузьменко заявив, що з усієї верховної ради довіряє тільки Парасюку.

24-online.com.ua

Вам также может понравиться

Родичі Героїв Небесної сотні зустріли Порошенка вигуками - Ганьба! Украинские танкисты на учениях в Германии навели шуму и показали, кто в Европе "хозяин" (видео) Турист из Москвы попал в Львов... Что там с ним происходило не может представить никто. Смотрим Молодец парень ! Грузин твёрдо ставит на место в*тника и объясняет всем, кто на самом деле, в Украине псевдопатриоты

рекомендуем

Закрыть
"К@цапы, горите в аду!" Одесситы встретили героя АТО, погибшего за Украину в Авдеевке. Видео до слез..
http://cdn00.vidyomani.com/c/3/0/4/wrc1ydehf4qy/index.html#fb