Народ, передайте “Національним дружинам”, що маю для них роботу … Хлопці поїдьте на Волинь та Рівненщину…

Просмотры 187402 февраля 2018
Реклама

Користувач Фейсбука Людмила Львівська‎ запропонувала  “Національним дружинам” роботу:

“Народ ,передайте ” Національним дружинам ” , що маю для них роботу … Хлопці поїдьте на Волинь та Рівненщину і перегамсельте копачів бурштину . Тоді повірю , що ви за порядок в Україні …” – пропонує вона у соцмережі.

Користувачі Фейсбук активно коментують дану пропозицію: “Але тільки перешмагать,а не під себе.”, “А що це гарна ідея і тоді ми українці дійсно переконаємося що це саме ті “”національні дружини”” . Бо якщо ви хлопці з цієї “національної дружини” просто пройшлися містом задля демонстрації своєї статі чи сили то грош вам ціна !”, “Там стремно, могут и побить. Лучше весело шагать по городу”, “Я так думаю що якщо ці хлопці найближчим часом не проявлять себе , а робити є що , море роботи то тоді це ніякі не “”національні дружини ” …..І тоді в народу будуть всі підстави підозрювати їх в тітушні оппазиції !”


Вам также может понравиться

Оце так МОРОЗ! Подивіться , що там відбувається! В Росії температура знизилася до -68ºс (відео) "Два магазина с патронами в авто, прибывшего в контейнере из США" - Пограничники из Одессы похвастались "крупным" достижением и даже сняли видео "Равнение на Россию" - В "ДНР" похвастались парадом на 9 мая (видео) Россия срочно перебрасывает под Горловку бронетехнику и солдат - соцсети напуганы количеством оружия

рекомендуем

Закрыть
"Кинули на деньги" - Ноздровской угрожал нардеп. Появилось видео