Родина загиблої просить розголос….Це той випадок, коли ми просимо про репост — оскільки тільки розголос дає шанс на те, що ці злочини не вдасться замовчати

Просмотры 32939 01 января 2018
Реклама

Родина загиблої просить розголос....
Сьогодні, неподалік від Києва в річці знайшли мертвою правозахисницю Ірина Ноздровська. Вона довгий час боролася за справедливе покарання для вбивці її сестри Світлани - наркомана і рецидивіста Дмитра Росошанського. Напередодні зникнення Ірина навела в суді незаперечні аргументи, чому Росошанський не може розраховувати на пом'якшення покарання, і суд погодився з цими аргументами. Родина і друзі вбивці неодноразово погрожували Ірині, востаннє під час суду. Через день Ірина зникла без вісті. Пошуки тривали кілька днів, та сьогодні стало відомо, що Ірини більше немає в живих.
Вимагаємо знайти і покарати вбивць, а також не допустити амністії вбивці - Дмитра Росошанського! 


Більше про цю історію - за посиланням: https://www.obozrevatel.com/…/bitva-za-spravedlivist-vinuva…

Однак Ірина боролася не лише за покарання вбивці, але і за свого племінника - сина загиблої сестри. Її чоловік забрав дитину собі, одна не може забезпечити належного догляду за дитиною. Детальніше - тут: https://www.obozrevatel.com/…/simya-rozbita-dtp-zvorushliva…

Якщо ви маєте бажання допомогти родині Ірини Ноздровської, можна переказати гроші на картку її матері
4149-4996-4196-3200 (Дуняк Катерина Меркуріївна) Ваша допомога буде дуже доречною підтримкою для родини, на яку звалилося стільки горя.


Це той випадок, коли ми просимо про репост - оскільки тільки розголос дає шанс на те, що ці злочини не вдасться зам'яти та замовчати.
Підтримайте репостом!

Вам также может понравиться

В Украине появился воздушный спецназ (ВИДЕО) На автомобілі з Євросоюзу знижено мито В Ивано-Франковске случилась страшная трагедия: погибли четверо детей и двое взрослых Ни стыда, ни совести: Российские СМИ соврали об аварии с участием Порошенко (видео)

рекомендуем

Закрыть
А спонсором ростовского кладбища будет украинский БТР-3ДА с боевым модулем Штурм-М! Oпубликовано видео
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/2/0/48nahj5pviv5/index.html#fb