Родина загиблої просить розголос….Це той випадок, коли ми просимо про репост — оскільки тільки розголос дає шанс на те, що ці злочини не вдасться замовчати

Просмотры 3345101 января 2018
Реклама

Родина загиблої просить розголос....
Сьогодні, неподалік від Києва в річці знайшли мертвою правозахисницю Ірина Ноздровська. Вона довгий час боролася за справедливе покарання для вбивці її сестри Світлани - наркомана і рецидивіста Дмитра Росошанського. Напередодні зникнення Ірина навела в суді незаперечні аргументи, чому Росошанський не може розраховувати на пом'якшення покарання, і суд погодився з цими аргументами. Родина і друзі вбивці неодноразово погрожували Ірині, востаннє під час суду. Через день Ірина зникла без вісті. Пошуки тривали кілька днів, та сьогодні стало відомо, що Ірини більше немає в живих.
Вимагаємо знайти і покарати вбивць, а також не допустити амністії вбивці - Дмитра Росошанського! 


Більше про цю історію - за посиланням: https://www.obozrevatel.com/…/bitva-za-spravedlivist-vinuva…

Однак Ірина боролася не лише за покарання вбивці, але і за свого племінника - сина загиблої сестри. Її чоловік забрав дитину собі, одна не може забезпечити належного догляду за дитиною. Детальніше - тут: https://www.obozrevatel.com/…/simya-rozbita-dtp-zvorushliva…

Якщо ви маєте бажання допомогти родині Ірини Ноздровської, можна переказати гроші на картку її матері
4149-4996-4196-3200 (Дуняк Катерина Меркуріївна) Ваша допомога буде дуже доречною підтримкою для родини, на яку звалилося стільки горя.


Це той випадок, коли ми просимо про репост - оскільки тільки розголос дає шанс на те, що ці злочини не вдасться зам'яти та замовчати.
Підтримайте репостом!

Вам также может понравиться

Поляк на відпочинку у Микуличині зняв наш червоно-чорний прапор. Ви тільки подивіться, що було дальше (відео) "Буду в США - прокачу" - 7-летний украинец доказал британскому издательству, что крупнейший в мире самолет "Мрия" - украинский (видео) "Поменьше нойте, люди! Наслаждайтесь моментом!" Письмо умирающей девушки потрясло весь мир Полиция поставила машину на желтую полосу возле суда, где стоянка запрещена... Им сделали замечание, и что мы видим?

рекомендуем

Закрыть
«Поясніть мені як вижити? В мене пенсія 1694 гривні. Прийшов рахунок 3800, а з субсидією 2500. Я лежу вже 33 роки...» (ВІДЕО)