Це не можливо читати без сліз... Хто може тегніть того Полтарака чи пєрвого, бо у мене просто не вистачає нервів ...не хочу матюкатись..

Просмотры 246309 января 2018
Реклама
Таїса Гайда

Це сторінки з щоденника 19 річного загиблого Добровольця Шльоцика.

12 січня о 9 годині відбудетьс засідання апеляційного суду щодо визнання факту участі Жені в бойових діях. Суд першої інстанції прийняв рішення на користь його мами, але міністерство оборони подало апеляцію. А знизу ви можете прочитати сторінки з щоденника Жені.

Хто може тегніть того полтарака чи пєрвого бо у мене просто не вистачає нервів …не хочу матюкатись..

* * *

Tymur Kobzar

Це не можливо читати без сліз…

…Ранок. Сонце ще не зійшло, але над небом уже нависли свинцеві хмари.
Наш блокпост розносять в хлам. Ти відходиш, щоб вийти з оточення. Спочатку біжиш, але шум і свист куль примушують тебе повзти по тому довбаному полі. Чуєш танковий обстріл, падаєш, втискаючись в суху землю. Снаряди пролітають вище – над тобою. Чуєш вибухи і повзеш далі. Ще два постріли і знову ти втискаєшся в землю, знову снаряди падають далі. І знову 2 постріли. Пролетівши, перший вибухає десь далеко, а через мить – вибух прямо поряд. Німіє права нога, ти її не відчуваєш, її перекидає на ліву. Ти в страху, що тобі відірвало ногу, дивишся на неї, ворушиш нею. Все працює, але досі вона оніміла. Починаєш оглядати себе і бачиш велику рвану рану в біцепсі на лівій руці. Ще одна рана в тазу із неї хлюпає кров. Ти шукаєш вихідний отвір, а його немає. Значить в тобі осколок. Лапаєш спину, а вона мокра, вся в крові. Так – сяк перев’язуєшся, зариваєш паспорт і нашивки в сиру землю. Знімаєш бронежилет, прикриваєшся ним і зажимаєш в руці гранату. І дивишся у небо, а хмаринки свинцеві пролітають над твоєю головою. І ти вже уявляєш, як янголи будуть підіймати тебе до небес.
Потім ти думаєш, що востаннє їв у своєму житті. І черговий вибух заставляє тебе включиись у реальність. Шукаєш телефон. Зарядки лишилось мало, але ще можна подзвонити в першу чергу їй. Потім дзвониш своїм.

….На межі життя і смерті ти починаєш розуміти саму цінність речей і прожитого часу.
А насправді
помирати не страшно,
страшно вижити.

Батальйон ОУН 2014-2015
Донбас
с. Піски
“Шльоцик”

Джерело

Вам также может понравиться

Украина только молча завидует... Смотрите что творится на Крымских пляжах. ВОТ ЭТО ДА !!! А син ніколи не побачить тата.. У легендарного захисника Авдіївки сьогодні народився син.. Через 8 місяців після його смерті.. "Учитесь, в@тн#ки!" - В Одессе моряки провели небольшой парад под балконом 97-летнего ветерана (видео) “Я не считаю Россию агрессором” - Кум Путина высказал свою версию того, что творится на Донбассе (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Він просто хотів купити собі морозиво.." На Прикарпатті автомобіль на смерть збив дитину, яка продавала конвалії при дорозі (відео)