Ось такі чудові артисти - Українські зірки заспівали у рекламі для Росії

Просмотры 116824 января 2018
Реклама

Український співак MONATIK і гурт "Время и стекло" стали героями рекламних роликів російського оператора мобільного зв'язку "Мегафон". Представники вітчизняного шоу-бізнесу не лише знялися для Росії, а й створили та заспівали спеціально створені для цих відео пісні.

Відповідні ролики з’явилися на Youtube-каналі "Мегафону".

Так, MONATIK для оператора заспівав пісню "Включайся! Слушай!"

Натомість "Время и стекло" запам’ятаються російському загалу композицією "Суперскорость". До слова, як йдеться в описі до відео, автором роботи є Олексій Потапенко, якого більше знають під його сценічним ім’я Потап.


Зауважимо, що це вже не перший такий досвід з боку Наді Дорофеєвої та Олексія Завгороднього – у середині грудня вони для "Мегафону" заспівали пісню "Быстролет 4G+", музику до якої також написав Потап.


Джерело: 24tv

Вам также может понравиться

"Готовьте самолёт, Петр Алексеевич! Я тоже терпеть вас не могу, и считаю барыгой" - Обращение Дубинского к Порошенко (видео) Ошибка Надежды Савченко: опубликованы неизвестные факты биографии скандального политика Страшное ЧП! В Киеве обрушился Шулявский мост. Владельцев нерастаможенных иномарок заставят платить по 2 евро в день! Подробнее в этом видео

рекомендуем

Закрыть
Друзья, верю в силу Фейсбука! "Я ищу маму! Возможно, меня украли, когда мне было полтора года и мои родители вот уже 25 лет тоже ищут меня"