Ось такі чудові артисти - Українські зірки заспівали у рекламі для Росії

Просмотры 117224 января 2018
Реклама

Український співак MONATIK і гурт "Время и стекло" стали героями рекламних роликів російського оператора мобільного зв'язку "Мегафон". Представники вітчизняного шоу-бізнесу не лише знялися для Росії, а й створили та заспівали спеціально створені для цих відео пісні.

Відповідні ролики з’явилися на Youtube-каналі "Мегафону".

Так, MONATIK для оператора заспівав пісню "Включайся! Слушай!"

Натомість "Время и стекло" запам’ятаються російському загалу композицією "Суперскорость". До слова, як йдеться в описі до відео, автором роботи є Олексій Потапенко, якого більше знають під його сценічним ім’я Потап.


Зауважимо, що це вже не перший такий досвід з боку Наді Дорофеєвої та Олексія Завгороднього – у середині грудня вони для "Мегафону" заспівали пісню "Быстролет 4G+", музику до якої також написав Потап.


Джерело: 24tv

Вам также может понравиться

Генералы НАТО стыкаются с таким впервые : террористы ДНР шокировали мир сверхсовременным снайперским комплексом (видео) "Из нас попытались сделать муд@ков!" - Морпех о демарше перед верхушкой ВСУ (видео) Маємо втрати… В центрі Європи. Катували, вбили, прив’язали та спалили у машині українського військового Більше жодних “здайте на штори”? МОН заборонило батьківські комітети у школах

рекомендуем

Закрыть
"Абрамс-то до Москвы доедет, вык##ите" - В Сети ликуют из-за "воскрешения" Бабченко (видео)