Телеведуча Лілія Ребрик вдруге стала мамою: зворушливе фото

Просмотры 45404 мая 2018
Реклама
Українська телеведуча і актриса Лілія Ребрик народила своєму чоловікові - хореографу Андрію Дикому ще одну донечку.


Радісною новиною щаслива мама поділилася в Instagram.

 Лілія повідомила, що малятко з'явилася на світ 30 квітня. Дівчинку назвали Поліна. Телеведуча опублікувала зворушливе фото, на якому вона тримає маленьку ручку новонародженої дочки:

«Щаслива ніч... 30 квітня 2.24 ночі... Дика Поліна Андріївна. Наша # дікаясемейка стала ще на 4 кг щасливішим. Мій Андрій Дикий люблю тебе».


Відзначимо, що пара також виховує п'ятирічну доньку Діану.


Нагадаємо, про другу вагітність телеведучої стало відомо в кінці минулого року. Лілія розповідала, що дізналася про те, що вони знову стануть батьками на дні народження доньки.

 Лілія і Андрій познайомилися в 2011 році на шоу "Танці з зірками", де танцювали в парі. На проекті вони посіли друге місце. Одружилися закохані в грудні того ж року.

Источник

Вам также может понравиться

"Существо - внеземного происхождения" - В Таиланде на пляж вынесло странного "мутанта" (видео) 25 января православная церковь вспоминает святую мученицу Татиану. Этот праздник отмечают и в народном календаре. "Обозреватель" расскажет историю и традиции этого праздника. История праздника Подивіться що з «Роксоланою» сталося! Зірка «Величного століття» спотворила собі обличчя. ФОТО "Ми переможемо війну" - Українські воїни записали потужне відео (видео)

рекомендуем

Закрыть
Народный герой Украины Владимир Галаган нуждается в помощи для борьбы с серьезной болезнью (видео)