Президент УЄФА ШОКОВАНИЙ! Ціни на житло в столиці змусили фанатів спати на вокзалі (ФОТО)

Просмотры 28928 мая 2018
Реклама
Президент УЄФА Александер Чеферін піддав жорсткій критиці владу Києва за те, що вони не змогли забезпечити уболівальникам, які приїхали на фінал Ліги чемпіонів, гідні місця ночівлі за адекватними цінами. Про це йдеться в інтерв’ю президента УЄФА Александера Чеферіна для New York Times, пише Еспресо.

“Раніше люди, які приймали рішення про місце проведення фіналу ЛЧ говорили: “Хочу дати вам гру”. Тепер же місто надає повне досьє, а також свої конкурентні переваги. Київ прекрасний, але фанати не можуть орендувати кімнату за сотні євро. В майбутньому, я пропонуватиму, щоб присутність готельної інфраструктури було визначальним при виборі міста, яке приймає фінал єврокубка. Проведення фіналу не повинні вигравати міста, в яких фанати змушені ночувати в гаражах”, – сказав Чеферін.

Фотофактом того, як ночували фанати просто на підлозі вокзалу поділився киянин Василь Савчур.
“Бачите кияни, до чого ви доводите відчайдушних фанатів своїми цінами на житло?” – йдеться дописі.  Він зазначив, що фото зроблене близько 3-ї години ночі.

Вам также может понравиться

"Отфутболь диктатора!" В нескольких странах мира объявили бойкот ЧМ-2018 в России В Испании взбешенные российские ультрас устроили страшные погромы, в результате чего умер полицейский (видео) Усик показал мощь, ловкость и реакцию на тренировке перед полуфиналом боксерской Лиги чемпионов (видео) "После 18 марта "сверхдержава" вернется к такому же..." - В сети показали, как на Олимпиаде болеют девушки-"клоны" из КНДР (видео)

рекомендуем

Закрыть
Ломаченко ответил на дерзкое заявление Линареса, предложив ему пари на $100 000 (видео)