Президент УЄФА ШОКОВАНИЙ! Ціни на житло в столиці змусили фанатів спати на вокзалі (ФОТО)

Просмотры 28828 мая 2018
Реклама
Президент УЄФА Александер Чеферін піддав жорсткій критиці владу Києва за те, що вони не змогли забезпечити уболівальникам, які приїхали на фінал Ліги чемпіонів, гідні місця ночівлі за адекватними цінами. Про це йдеться в інтерв’ю президента УЄФА Александера Чеферіна для New York Times, пише Еспресо.

“Раніше люди, які приймали рішення про місце проведення фіналу ЛЧ говорили: “Хочу дати вам гру”. Тепер же місто надає повне досьє, а також свої конкурентні переваги. Київ прекрасний, але фанати не можуть орендувати кімнату за сотні євро. В майбутньому, я пропонуватиму, щоб присутність готельної інфраструктури було визначальним при виборі міста, яке приймає фінал єврокубка. Проведення фіналу не повинні вигравати міста, в яких фанати змушені ночувати в гаражах”, – сказав Чеферін.

Фотофактом того, як ночували фанати просто на підлозі вокзалу поділився киянин Василь Савчур.
“Бачите кияни, до чого ви доводите відчайдушних фанатів своїми цінами на житло?” – йдеться дописі.  Він зазначив, що фото зроблене близько 3-ї години ночі.

Вам также может понравиться

"У этого парня очень много талантов" - Ломаченко поразил футбольными навыками (видео) "Николя! Раздевайся я твоя!" - Жена капитана "Динамо" оригинально мотивировала футболиста (видео) "Я кого предал из вас, что вы мне такие собачьи вопросы задаете?" - Усик резко ответил, чей Крым (видео) "Пусть в России думают, что я испугался" - Александр Усик (видео)

рекомендуем

Закрыть
"У этого парня очень много талантов" - Ломаченко поразил футбольными навыками (видео)