Щойно повідомили сумну звістку. Померла зірка серіалу який дивилися всі. Вона була ще зовсім молодою…

Просмотры 257208 апреля 2018
Реклама

Актриса відома глядачам ролями у фільмах і серіалах “Повернення Мухтара”, “Холостяки”, “На шляху до. Будинок Надії”, “Ніжне чудовисько”, Любовні авантюри “,” Любити не можна забути “та інших

На 48-му році життя померла російська актриса театру і кіно Анжеліка Волчкова.

Трагічну новина повідомила російська журналістка Ксенія Ларіна на своїй сторінці в Facebook

“Сьогодні в ніч пішла з життя красива молода жінка, чудова актриса, віддана своїй театру людина – Анжеліка Волчкова, актриса Театру” Школа Сучасної П’єси “. Анжеліка грала дуже багато, була чарівною, дотепною, безстрашної артисткою. Вона боролася. Але сил не вистачило (Світла їй пам’ять “, – написала вона.

За словами Ларіної, прощання з Анжелікою Волчкової відбудеться 10 квітня о 15:00 в театрі, де актриса працювала. А поховають Волчкову на її батьківщині – в Пензі.

За даними Россмо, в 2016 році Анжеліка Волчкова була госпіталізована в одну з московських клінік у важкому стані. Медики провели обстеження і діагностували у актриси серйозне захворювання. Чим хворіла артистка, не повідомляється.

Народилася Волчкова 10 вересня 1970 року. Закінчила театральне відділення Саратовської державної консерваторії і ВДІК ім. Герасимова (майстерня І.Л.Райхельгауза). З 1998 року була актрисою московського театру “Школа сучасної п’єси”.

Актриса відома глядачам ролями у фільмах і серіалах “Повернення Мухтара”, “Холостяки”, “На шляху до. Будинок Надії”, “Ніжне чудовисько”, Любовні авантюри “,” Любити не можна забути “та інших.

“Повернення Мухтара-1” (2003)

“Любовні авантюри” (2004)

“Любити не можна забути” (2012)

Джерело

Вам также может понравиться

"Что это бл#дь вообще такое? Лютый п#зд#ц..." - Лорак после награды в России расплакалась на сцене в Киеве (видео) "Витя был хорошим" - Новоиспеченный кандидат в президенты Украины Иво Бобул сделал громкое признание (видео) На Бали "напали" на украинскую секс-бомбу Дашу Астафьеву (появилось курьезное видео) "Номер был один из самых опасных" - Жуткое падение акробата из под купола цирка в России попало на видео!

рекомендуем

Закрыть
Лорак попала в крупный скандал - Певице советуют навсегда оставаться в РФ (стала известна причина, видео)