Щойно повідомили сумну звістку. Померла зірка серіалу який дивилися всі. Вона була ще зовсім молодою…

Просмотры 254808 апреля 2018
Реклама

Актриса відома глядачам ролями у фільмах і серіалах “Повернення Мухтара”, “Холостяки”, “На шляху до. Будинок Надії”, “Ніжне чудовисько”, Любовні авантюри “,” Любити не можна забути “та інших

На 48-му році життя померла російська актриса театру і кіно Анжеліка Волчкова.

Трагічну новина повідомила російська журналістка Ксенія Ларіна на своїй сторінці в Facebook

“Сьогодні в ніч пішла з життя красива молода жінка, чудова актриса, віддана своїй театру людина – Анжеліка Волчкова, актриса Театру” Школа Сучасної П’єси “. Анжеліка грала дуже багато, була чарівною, дотепною, безстрашної артисткою. Вона боролася. Але сил не вистачило (Світла їй пам’ять “, – написала вона.

За словами Ларіної, прощання з Анжелікою Волчкової відбудеться 10 квітня о 15:00 в театрі, де актриса працювала. А поховають Волчкову на її батьківщині – в Пензі.

За даними Россмо, в 2016 році Анжеліка Волчкова була госпіталізована в одну з московських клінік у важкому стані. Медики провели обстеження і діагностували у актриси серйозне захворювання. Чим хворіла артистка, не повідомляється.

Народилася Волчкова 10 вересня 1970 року. Закінчила театральне відділення Саратовської державної консерваторії і ВДІК ім. Герасимова (майстерня І.Л.Райхельгауза). З 1998 року була актрисою московського театру “Школа сучасної п’єси”.

Актриса відома глядачам ролями у фільмах і серіалах “Повернення Мухтара”, “Холостяки”, “На шляху до. Будинок Надії”, “Ніжне чудовисько”, Любовні авантюри “,” Любити не можна забути “та інших.

“Повернення Мухтара-1” (2003)

“Любовні авантюри” (2004)

“Любити не можна забути” (2012)

Джерело

Вам также может понравиться

Мать погибшего юноши уже после его смерти узнала, что он воевал против Украины. Посмотрите на её реакцию... "Не хотят твои работать". Путин на переговорах с Эрдоганом пошутил над турецкой делегацией. Видео "Назавжди лишитися молодим..." - Йому було тільки 28... Яким був діджей Avicii? За Крым ответят все: СБУ запретила въезд в Украину известной российской телеведущей на 5 лет. Опубликовано видео, доказавшее вину "фанатки" Путина

рекомендуем

Закрыть
В "ДНР" выступил еще один российский певец (видео)