ТЕРМІНОВІ НОВИНИ! У США зробили несподівану пропозицію Україні

Просмотры 479403 апреля 2018
Реклама
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ : "Украинский танк на полном ходу с разворота "снял" снайпера" ↑↑↑

Сполучені Штати запропонували українському уряду варіант вирішення деокупацію території на сході країни.

Американський аналітичний центр Atlantic Council виступив з пропозицією повністю перервати економічні зв’язки з окупованими районами Донбасу, повідомляє from-ua.com.

В першу чергу аналітики з США наполягають на припиненні поставок води, електрики та інших ресурсів. Крім того перейти до повної соціальної і економічної блокади непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей.

Мета – максимальне ускладнення існування жителів незаконних республік і доведення гуманітарної ситуації до критичної позначки.

Фахівці Atlantic Council вважають, що економічна блокада дозволить повернути окуповані Української території. Обмеження і повне припинення надходження грошових коштів викличе негативне ставлення місцевих жителів до керівництва само-проголошених республік.

Джерело

Вам также может понравиться

"Дети должны уметь стрелять c шести лет" - Савченко "Не дамо свій край нікому, краще згинемо в бою". Усик вийшов у ринг проти Брієдіса під патріотичну пісню З 1 січня 2018 року для пацієнтів стаціонару всі ліки ПОВИННІ бути безкоштовними Волонтер: “Стоим в очереди на кассе в Ашане. Перед нами стоит бабушка, а перед ней компания молодых ребят, которые скупились к новому году …”

рекомендуем

Закрыть
Вчені не в змозі пояснити це! На Прикарпатті дворічний хлопчик вражає всіх своєю феноменальною здібністю (Відео)