ТЕРМІНОВІ НОВИНИ! У США зробили несподівану пропозицію Україні

Просмотры 482703 апреля 2018
Реклама
РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ : "Украинский танк на полном ходу с разворота "снял" снайпера" ↑↑↑

Сполучені Штати запропонували українському уряду варіант вирішення деокупацію території на сході країни.

Американський аналітичний центр Atlantic Council виступив з пропозицією повністю перервати економічні зв’язки з окупованими районами Донбасу, повідомляє from-ua.com.

В першу чергу аналітики з США наполягають на припиненні поставок води, електрики та інших ресурсів. Крім того перейти до повної соціальної і економічної блокади непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей.

Мета – максимальне ускладнення існування жителів незаконних республік і доведення гуманітарної ситуації до критичної позначки.

Фахівці Atlantic Council вважають, що економічна блокада дозволить повернути окуповані Української території. Обмеження і повне припинення надходження грошових коштів викличе негативне ставлення місцевих жителів до керівництва само-проголошених республік.

Джерело

Вам также может понравиться

"Россию наказывают за вмешательство в выборы США, а Украина лишь маленьким винтиком в этом процессе" - Алексей Арестович (видео) Взорвать Крымский мост - Украинцам подсказали способ ”Новоолександрівка наша!Так і будемо просуватися далі, потроху, але не зупиняючись”:з’явилися чудові новини з передової.Відео Россия срочно перебрасывает под Горловку бронетехнику и солдат - соцсети напуганы количеством оружия

рекомендуем

Закрыть
Термінова звістка! У Польщі впав у рів автобус з українцями