No comment … Абсолютна більшість українців купує чорну ікру і розкішні путівки, – Чорновіл (ВІДЕО)

Просмотры 40431 января 2018
Реклама
Тарас Чорновіл вважає, що українці почали жити суттєво краще. За його спостереженнями, абсолютна більшість українців купує ультрадорогі продукти та путівки на розкішні курорти. А в супермаркетах узагалі – черга за чорною ікрою.Про це політик заявив в ефірі телеканалу NewsONE, коментуючи відпочинок генпрокурора Луценка на Сейшельських островах.

«Абсолютна більшість людей купує собі продукти, на які я можу хіба дивитися і облизуватися, хоч і був 4 скликання народним депутатом. Зріс попит на чорну ікру, люди спокійно собі купують, а раніше її навіть не завозили. А тепер люди почали жити краще. Я от дивлюся, що купують люди в супермаркеті біля мого будинку. А я нагадаю, що я живу не в Конча-Заспі, чи в Царському Селі, а на Позняках, пролетарський район», – розповів Чорновіл.

«А що стосується Порошенка і Луценка, чи могли вони поїхати...а чому ні? А чому ніхто не каже, що минулий рік цей самий Порошенко зустрів на фронті? Луценко, повернувши державі такі суми, теж має на щось право...», – додає екс-нардеп.

Як уже повідомлялося, Генеральний прокурор України Юрій Луценко напередодні Нового року відпочив із родиною на Сейшельських островах у Індійському океані. За інформацією журналістів, там родина глави ГПУ орендувала три вілли.

Джерело

Вам также может понравиться

"Воно нікому не потрібне!" Гаврилюк пояснив, чому користується волонтерським авто (відео) SOS!!! У войны нет праздников, в Киеве снова новый борт с тяжёлыми ранеными. Я в который раз прошу киевлян, — Юсупова На Донбассе снайпер ВСУ уничтожил наемника из Москвы: в Сети опубликованы фото боевика, который хвастался «охотой на укров» В Одесской области от осложнений после кори умер пятимесячный ребенок (видео)

рекомендуем

Закрыть
Слабонервным, особенно из-за поребрика, смотреть не рекомендуется! - На Киевщине перевернулся грузовик со спиртом (видео)