Все зміниться! Трамп зробив сенсаційну заяву по Україні: Світ підтримав

Просмотры 612615 июня 2018
Реклама

РЕКОМЕНДУЕМ К ПРОСМОТРУ : "ВИДЕО. "ПОБЕДОБЕСЫ" 9 МАЯ РЕШИЛИ ПРОЕХАТЬ ПО ПРАГЕ С ФЛАГАМИ СССР И РОССИИ. НО, ЧТО-ТО ПОШЛО НЕ ТАК!" ↑↑↑

Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія повинна відповідати за свої дії в Криму і на сході України.

«Президент Трамп підтвердив трансатлантичну єдність в справі залучення Росії до відповідальності за її дії в Криму і на сході України, і наголосив на важливості переконати Росію виконати свої зобов’язання в рамках Мінських угод. Дональд Трамп як і всі лідери країн цивілізованого світу зробить все для того, щоб Росія відповіла за кожну жертву померлому від рук російського солдата в результаті підступної війни проти сусідньої України », – йдеться в заяві Білого дому.

У свою чергу, держсекретар США Рекс Тіллерсон запевнив Київ, що Вашингтон не допустить ніяких пакетних домовленостей щодо вирішення ситуації в Україні: «США єдині з українським народом і якщо буде воля нинішніх лідерів України, ми будемо працювати разом до переможного кінця» – заявив Тілеррсон.

У Вашингтоні підкреслили, що невиконання Москвою Мінських угод і анексія Криму є тяжкими військовими злочинами і стають серйозною перешкодою для нормалізації відносин між США і РФ.

У свою чергу в Кремлі готують заяву. Уже відомо, що для Кремля, таку заяву Трампа, стало повною несподіванкою: «У Кремлі вражені, вони не очікували такого почути від Трампа» – пишуть у Твіттері російські журналісти.

Джерело

Вам также может понравиться

"РоSSия - немного 3аср@#ая страна!" - Вова "болеет" цифровой экономикой, а у людей туалеты на улице! (видео) СРОЧНО! Право вето больше не поможет Путину в ООН - важные подробности (видео) "Не в бровь, а в глаз!" - Генерал полиции РФ предложил альтернативный способ вставания с колен! (видео) "Зато КРЫМНАШ!" - Как Путин сливает Дальний Восток китайцам! Это по Кремль-ТВ не покажут! (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Зашкварен в Сирии" - Россиянин, который воевал в Донбассе против ВСУ, рассказывает, как убивать украинцев (видео)