Все зміниться! Трамп зробив сенсаційну заяву по Україні: Світ підтримав

Просмотры 611817 мая 2018
Реклама

РЕКОМЕНДУЕМ К ПРОСМОТРУ : "ВИДЕО. "ПОБЕДОБЕСЫ" 9 МАЯ РЕШИЛИ ПРОЕХАТЬ ПО ПРАГЕ С ФЛАГАМИ СССР И РОССИИ. НО, ЧТО-ТО ПОШЛО НЕ ТАК!" ↑↑↑

Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія повинна відповідати за свої дії в Криму і на сході України.

«Президент Трамп підтвердив трансатлантичну єдність в справі залучення Росії до відповідальності за її дії в Криму і на сході України, і наголосив на важливості переконати Росію виконати свої зобов’язання в рамках Мінських угод. Дональд Трамп як і всі лідери країн цивілізованого світу зробить все для того, щоб Росія відповіла за кожну жертву померлому від рук російського солдата в результаті підступної війни проти сусідньої України », – йдеться в заяві Білого дому.

У свою чергу, держсекретар США Рекс Тіллерсон запевнив Київ, що Вашингтон не допустить ніяких пакетних домовленостей щодо вирішення ситуації в Україні: «США єдині з українським народом і якщо буде воля нинішніх лідерів України, ми будемо працювати разом до переможного кінця» – заявив Тілеррсон.

У Вашингтоні підкреслили, що невиконання Москвою Мінських угод і анексія Криму є тяжкими військовими злочинами і стають серйозною перешкодою для нормалізації відносин між США і РФ.

У свою чергу в Кремлі готують заяву. Уже відомо, що для Кремля, таку заяву Трампа, стало повною несподіванкою: «У Кремлі вражені, вони не очікували такого почути від Трампа» – пишуть у Твіттері російські журналісти.

Джерело

Вам также может понравиться

"Россияне, оставшиеся без виз, должны сказать "спасибо" Путину" - Госдеп США о глупом закрытии генконсульства Какой позор! Русский танк Т-90, 1000л.сил застрял в Донбасской грязи.В сети смеються (видео) "Вам не стыдно, б**дь? Будьте прокляты!" - На росТВ возник громкий скандал из-за сбитого "Боинга" на Донбассе (видео) "А кубики где, внутри?" Киркоров сверкнул обнаженным торсом. Видеофакт

рекомендуем

Закрыть
"Целью безвиза было превратить Украину в европейский бордель" - Беглый экс-нардеп запустил новый фейк об Украине на КремльТВ (видео)