Якщо це станеться, ми будемо знищені як нація, - Левко Лукьяненко

Просмотры 7525 января 2018
Реклама

«Налагодження» стосунків з Росією означатиме для українців знищення їх як нації. Про це розповів дисидент, співзасновник Української Гельсінської Групи, Герой України Левко Лук’яненко.


 «Дружба з Росією для України означає геноцид. Таким чином, відродження «дружби» з Росією для українців означає знищення нас як нації. Зверніть увагу, у Москві на усіх їхніх каналах росіяни говорять, що України як держави і українців як нації – взагалі немає і ніколи не було. А якщо хтось з нас із цим не згоден – тоді росіяни сюди прийдуть і їх розстріляють. І це вони говорять відкрито», – зазначив Левко Лук’яненко. 

Джерело

Вам также может понравиться

"Это просто невероятно! Идут на рекорд! Яблоку негде упасть!" - В сети показали, как Крым штурмуют российские туристы Украинская дипломат “задала жару” вице-спикеру Госдумы в Страсбурге: россиянин произнес “Слава Украине!” - подробности "Обзывал всех "деб#лами", а мать "тупой" - Как семья погибшей на Киевщине девочки отчаянно борется за правосудие (видео) Страшное ЧП! В Киеве обрушился Шулявский мост.

рекомендуем

Закрыть
Переслідування за історію? Сенат Польщі проголосував за «антибандерівський» закон