“Що з вами сталось за цей рік? Можливо їх вилікували?” - Мустафа Найєм рвав й метав з трибуни ВР (Відео)

Просмотры 12203 апреля 2018
Реклама
Я не проти прозорості та рівності щодо декларацій. Я б лише нагадав, що за чотири роки деолігархізації ми досі не бачили декларацій тих, хто стоїть за найбільшими оборудками та схемами в нашій державі, в тому числі РІНАТА АХМЕТОВА, який стоїть за Роттердамом+ і утримує як мінімум дві парламентські фракції – радикальну і не дуже; ІГОРЯ КОЛОМОЙСЬКОГО, якому ми віддали 157 мільярдів грошей платників податків на підтримку розкраденого ПриватБанку; ДМИТРА ФІРТАША, який стоїть за газовидобувною галуззю та газорозподільчими мережами. І ми навряд чи коли-небудь побачимо декларації тих, кому держава віддала ЮЗІВСЬКЕ родовище.

Але головне у мене питання до тих, хто рік тому голосував за ці поправки, а тепер вимагає їх скасування – скажіть, будь ласка, а що з вами сталось за цей рік? Можливо їх вилікували?

Ні! Їм наказали включити мозок. Це – приниження країни, приниження цього парламенту, цієї влади і всього того, що було зроблено за три роки. Якщо немає мізків у власній голові, доводиться слухати когось зі сторони. Це рабська психологія, це рабська влада, якій потрібен хтось з-за океану або з Заходу. І в цьому сенсі ніякої різниці між Януковичем і тими, хто керує процесами зараз – немає. І в колишніх, і в нинішніх одні вороги – Захід, активісти та журналісти.

Я сподіваюсь, що нове покоління, яке рано чи пізно прийде до влади не буде озиратися на закордон – ми в першу чергу будемо слухати своїх громадян, а не Москву, Брюсель чи Вашингтон.

Mustafa Nayyem

Вам также может понравиться

Бронированный автомобиль "Новатор", разрабатываемый для Нацгвардии, прошел очередной этап испытаний (видео) Пу в ярости, россияне в трауре... Только что пришли сумасшедшие новости по Крымскому мосту Ніж у спину Україні: у Раді Європи пішли на підлий крок через гроші Росії Алексей Дмитрович: Помните, мы временно потеряли Крым, но навсегда сохранили Украину!

рекомендуем

Закрыть
"Все вырубают, уничтожают, там мрак!" - Появился тревожный прогноз по Крыму (видео)