Марічка Падалко: розраховуюся сьогодні на касі, підходить до мене дорослий чоловік, трохи роздратований – “Девушка это ваша машина на парковке?"

Просмотры 871608 января 2018
Реклама
Приїхала сьогодні вранці в заміський супермаркет купити їжу. І всередині, і на вулиці - людей обмаль. Розраховуюся на касі, підходить до мене дорослий чоловік, виглядає трохи знервованим і навіть роздратованим.

- Девушка, это ваша машина на парковке (такой-то марки такого-то цвета)?
- Ну... так ... (починаю хвилюватися...)
- Номер начинается (так-то так-то)?
- Так, це моя машина.

В голові прокрутила вже всі можливі сценрарії - від поганих до дуже поганих, добре пам'ятаючи, що на напівпорожній парковці я точно не могла нікому нічого заподіяти. Цей чоловік, схожий на покупця, що так само приїхав по продукти, продовжує:

- Я уже вас целых двадцать минут жду!!!! Вы уронили деньги, когда выходили из машины.

І простягнув мені мої 400 гривень.

Я тільки встигла сказати "дякую" з круглими очима, і він швидко втік...

Марічка Падалко

Вам также может понравиться

Увага! Будьте обережні! Смертельна небезпека! Всім ВОДІЯМ!!! Люди, це дійсно страшно (видео) СРОЧНО! Штурмовой батальон ВСУ разгромил позиции россиян под Горловкой: Бутусов рассказал о мощном ударе в тыл "ДНР" "Мы требуем украинскую пенсию! Мы воевали за ДНР-ЛНР за Россию!" - Пенсионеры из ОРДЛО (видео) Еще недавно ему нехватало даже на новый костюм: Тетерук задекларировал три квартиры и подарок жены в 700 тыс. гривен!

рекомендуем

Закрыть
Мені соромно за Вас,пане генпрокурор!Мені соромно,що Ви проміняли честь на крісло.Мені соромно,що жінками третього тисячоліття стає Ваша дружина, а не такі як Ноздровська.