“Ви що вчотирьох мене ******* не можете?”: Один із ґвалтівників семикласниці розповів подробиці злочину

Просмотры 460731 января 2018
Реклама
За словами молодої людини, зараз йому соромно за свій вчинок і він вже вибачився перед матір'ю потерпілої.

Один з підозрюваних в груповому зґвалтуванні тринадцятирічної розповів про ситуацію на «вписці». Про це повідомляє телеграм-канал Mash:

«Вона була згодна на все, прекрасно усвідомлювала наслідки. Вона взагалі кричала: «Давайте ще! Давайте сильніше! Ви що вчотирьох мене *** не можете?».

Він додав, що зараз йому дуже соромно перед мамою дівчинки і він вибачався перед нею. У свою чергу матір «постраждалої» сказала, що хлопці ні в чому не винні і вона не буде псувати їм життя.

Раніше повідомлялося, що семикласниця зайнялася сексом з п'ятьма хлопцями, а потім звинуватила їх в зґвалтуванні. 

Вам также может понравиться

Российское ТВ на шоу Соловьева опозорилось из-за РФ и США в Сирии - Видео, насмешившее Сеть "Крым - наш! Россия, бл#дь, - сила! Надо будет - мы и здесь порядок наведем!" - "Мишебратья" в Чехии (видео +18) Екатерина Калиниченко: Россияне на отдыхе в Италии: вас никогда не любили и не научили любить "Очередной удар в спину..." - Эрдоган перехитрил Путина и ввел войска в российскую зону оккупации в Сирии

рекомендуем

Закрыть
"Ефремов что, думает, что Украина – это такая проститутка, которая возьмет деньги и все?!" - Муждабаев жестко ответил актеру (видео)