"Х#йло давит на жалость!" У Київ на "Євробачення" від Росії поїде співачка , яка пересувається в інвалідному кріслі (відео)

Просмотры 6413 марта 2017
Реклама
26-річна артистка була обрана Першим каналом для участі в головному музичному конкурсі Європи.

Юлія Самойлова отримала популярність, вперше з'явившись на російському телебаченні в третьому сезоні вокального шоу "Фактор А" — в 2013 році дівчина вразила суддів пронизливою піснею і тим, що заспівала на шоу в інвалідному кріслі. Юлія з дитинства має 1 групу інвалідності за спадковим захворюванням. У 13 років їй був поставлений діагноз "спинальна аміотрофія Вердинга — Гофмана". Сама співачка розповідає, що стала інвалідом після зробленої в дитинстві щеплення від поліомієліту. На "Фактор А" Самойлова посіла друге місце, а згодом стала учасницею церемонії відкриття Параолімпійських ігор у Сочі в 2014 році.

Джерело

Вам также может понравиться

"Вас еще не тошнит? Тогда слушайте дальше!" - В России сняли с эфира скандальную передачу Марии Лондон (видео) Вы будете смотреть это дважды !!! Немного "новогодних оленей" из России вам в ленту. Не для слабонервных 16+ "Это, видимо, по запросу русских" - Яценюка задержали в аэропорту Женевы Когда взрослые потеряли достоинство! - В РФ дети мстят ментам, за своего сверстника читавшего стихи (видео 18+)

рекомендуем

Закрыть
"Смотрите россияне ! Это ваши честно заработанные деньги !" Жителям РФ показали 20 дворцов Хозяина. Челюсть вниз (видео)