"Х#йло давит на жалость!" У Київ на "Євробачення" від Росії поїде співачка , яка пересувається в інвалідному кріслі (відео)

Просмотры 58 13 марта 2017
Реклама
26-річна артистка була обрана Першим каналом для участі в головному музичному конкурсі Європи.

Юлія Самойлова отримала популярність, вперше з'явившись на російському телебаченні в третьому сезоні вокального шоу "Фактор А" — в 2013 році дівчина вразила суддів пронизливою піснею і тим, що заспівала на шоу в інвалідному кріслі. Юлія з дитинства має 1 групу інвалідності за спадковим захворюванням. У 13 років їй був поставлений діагноз "спинальна аміотрофія Вердинга — Гофмана". Сама співачка розповідає, що стала інвалідом після зробленої в дитинстві щеплення від поліомієліту. На "Фактор А" Самойлова посіла друге місце, а згодом стала учасницею церемонії відкриття Параолімпійських ігор у Сочі в 2014 році.

Джерело

Вам также может понравиться

"Если вы, бл#ди, ещё раз сунетесь в Одессу со своим "русским миром", получите второе - 2 мая!" - Украинский блогер в эфире РосТВ "Че-то мне чаю захотелось и х#й вам всем на#уй..." - Обычный день в обычной высокодуховной коммуналке в России (+18) Личный спецназ Ким Чен Ына - это не люди-это машины для убийства (видео) Это не покажут по ТВ, скрытая правда о "бандеровцах". Блогер из РФ рассказал, как бьют русскоязычных во Львове (видео)

рекомендуем

Закрыть
В сети появилось видео убийства брата лидера КНДР
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/0/1/m9n0v4b2d6lv/index.html#fb