"Х#йло давит на жалость!" У Київ на "Євробачення" від Росії поїде співачка , яка пересувається в інвалідному кріслі (відео)

Просмотры 57 13 Март 2017
Реклама
26-річна артистка була обрана Першим каналом для участі в головному музичному конкурсі Європи.

Юлія Самойлова отримала популярність, вперше з'явившись на російському телебаченні в третьому сезоні вокального шоу "Фактор А" — в 2013 році дівчина вразила суддів пронизливою піснею і тим, що заспівала на шоу в інвалідному кріслі. Юлія з дитинства має 1 групу інвалідності за спадковим захворюванням. У 13 років їй був поставлений діагноз "спинальна аміотрофія Вердинга — Гофмана". Сама співачка розповідає, що стала інвалідом після зробленої в дитинстві щеплення від поліомієліту. На "Фактор А" Самойлова посіла друге місце, а згодом стала учасницею церемонії відкриття Параолімпійських ігор у Сочі в 2014 році.

Джерело

Вам также может понравиться

Впечатляюще! В Италии разработан чехол, способный заваривать кофе (Видео) К берегам Индонезии прибило тушу неизвестного 22-метрового существа (фото и видео) СРОЧНОЕ ОБРАЩЕНИЕ ПОЛИЦИИ! РЕПОСТ! Этой ночью ни в коем случае не отходите от детей, ДАЖЕ НА МИНУТКУ! "Приехал барину кланяются? Наш холоп!" - Жители Ирпеня возмущены участием в российском шоу мамы Лободы

рекомендуем

Закрыть
"СУДЬБА РОССИЙСКОГО СОЛДАТА - СДОХНУТЬ, ЕСЛИ НЕ НА ДОНБАССЕ, ТАК В СИРИИ!"