"Х#йло давит на жалость!" У Київ на "Євробачення" від Росії поїде співачка , яка пересувається в інвалідному кріслі (відео)

Просмотры 7013 марта 2017
Реклама
26-річна артистка була обрана Першим каналом для участі в головному музичному конкурсі Європи.

Юлія Самойлова отримала популярність, вперше з'явившись на російському телебаченні в третьому сезоні вокального шоу "Фактор А" — в 2013 році дівчина вразила суддів пронизливою піснею і тим, що заспівала на шоу в інвалідному кріслі. Юлія з дитинства має 1 групу інвалідності за спадковим захворюванням. У 13 років їй був поставлений діагноз "спинальна аміотрофія Вердинга — Гофмана". Сама співачка розповідає, що стала інвалідом після зробленої в дитинстві щеплення від поліомієліту. На "Фактор А" Самойлова посіла друге місце, а згодом стала учасницею церемонії відкриття Параолімпійських ігор у Сочі в 2014 році.

Джерело

Вам также может понравиться

"Сверхдержава, мля..." - В России в туалете МВД вместо туалетной бумаги обнаружились протоколы задержаний (видео) "Дети прыгали из окон" - В России ученик поджег школу и устроил резню (видео) СРОЧНЫЕ новости из Сирии. Войска РФ напали на США, но не ожидали такой ответки. Жертвы "ихтамнетов" считают сотнями... Известный актер публично обвинил Путина в краже (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Combined Resolve X " - Украинские военные в ФРГ "подбили" несколько танков Abrams (видео)