У всьому винна Україна: в Росії ПРИГОЛОМШИЛИ заявою про трагедію в Кемерові

Просмотры 198630 марта 2018
Реклама

Російська влада знайшли “винного” в організації нагнітання атмосфери навколо смертельного пожежі в Кемерово

Так, в Росії прийшли до висновку, що вкидання недостовірних даних про пожежу в Кемерово в основному йшли нібито з України і Туреччини.

Про це заявив прес-секретар президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

Відзначимо, заява про вкидання з України і Туреччини Пєсков зробив під час спілкування зі студентами на ток-шоу “У точку”, яке проходило на факультеті комунікацій, медіа та дизайну Вищої школи економіки.

“Найчастіше так і відбувається: плітки, поширення сарафанного радіо, тим більше в таких трагічних ситуаціях. До речі кажучи, не обійшлося і без доброзичливців в лапках – тих, хто свідомо вкидав таку інформацію. Вкидання ми встановили – в основному з двох країн йшло: з України та з Туреччини”, – заявив Пєсков.

А спікер Державної Думи В’ячеслав Володін, впевнений, що таким чином нібито була проведена спроба “обкатати” в Росії технологію кольорових революцій.

Джерело

Вам также может понравиться

"Мир перевернулся", Путин вдруг стал на сторону Украины: "Она имеет право на самостоятельную политику" "Футбольный цирк покинет РФ и снова наступит тьма" - Депутат ЕП призвал осудить заключение Сенцова (видео) "У людей от извержения Фуэго лопалась кожа и одежда" - Новые кадры смертельного апокалипсиса в Гватемале (видео) Видео.“Руccкий мир” в Риге: В#тник с полным арсеналом скреп vs журналист. А потом Захарова будет вопить на весь мир,как ущемляют русскоязычных

рекомендуем

Закрыть
"Мама, я не хочу умирать!" - Появилось аудио из эпицентра пожара в "Зимней вишне" (видео)