У всьому винна Україна: в Росії ПРИГОЛОМШИЛИ заявою про трагедію в Кемерові

Просмотры 198630 марта 2018
Реклама

Російська влада знайшли “винного” в організації нагнітання атмосфери навколо смертельного пожежі в Кемерово

Так, в Росії прийшли до висновку, що вкидання недостовірних даних про пожежу в Кемерово в основному йшли нібито з України і Туреччини.

Про це заявив прес-секретар президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

Відзначимо, заява про вкидання з України і Туреччини Пєсков зробив під час спілкування зі студентами на ток-шоу “У точку”, яке проходило на факультеті комунікацій, медіа та дизайну Вищої школи економіки.

“Найчастіше так і відбувається: плітки, поширення сарафанного радіо, тим більше в таких трагічних ситуаціях. До речі кажучи, не обійшлося і без доброзичливців в лапках – тих, хто свідомо вкидав таку інформацію. Вкидання ми встановили – в основному з двох країн йшло: з України та з Туреччини”, – заявив Пєсков.

А спікер Державної Думи В’ячеслав Володін, впевнений, що таким чином нібито була проведена спроба “обкатати” в Росії технологію кольорових революцій.

Джерело

Вам также может понравиться

"Я не боюсь" - По всей России начались масштабные протесты СРОЧНО! Назревает большая война: появились кадры мощного взрыва в центре Дамаска (видео 18+) Путин даст Асаду смертельное вооружение - Что об этом известно (видео) "Застрял в грязи на краю обрыва" - В Турции произошло страшное ЧП с Boeing (видео)

рекомендуем

Закрыть
"За три дня - 12 тысяч" - Российские власти на КремльТВ открыто угрожают ВСУ массовыми убийствами на Донбассе (видео)