У всьому винна Україна: в Росії ПРИГОЛОМШИЛИ заявою про трагедію в Кемерові

Просмотры 198730 марта 2018
Реклама

Російська влада знайшли “винного” в організації нагнітання атмосфери навколо смертельного пожежі в Кемерово

Так, в Росії прийшли до висновку, що вкидання недостовірних даних про пожежу в Кемерово в основному йшли нібито з України і Туреччини.

Про це заявив прес-секретар президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

Відзначимо, заява про вкидання з України і Туреччини Пєсков зробив під час спілкування зі студентами на ток-шоу “У точку”, яке проходило на факультеті комунікацій, медіа та дизайну Вищої школи економіки.

“Найчастіше так і відбувається: плітки, поширення сарафанного радіо, тим більше в таких трагічних ситуаціях. До речі кажучи, не обійшлося і без доброзичливців в лапках – тих, хто свідомо вкидав таку інформацію. Вкидання ми встановили – в основному з двох країн йшло: з України та з Туреччини”, – заявив Пєсков.

А спікер Державної Думи В’ячеслав Володін, впевнений, що таким чином нібито була проведена спроба “обкатати” в Росії технологію кольорових революцій.

Джерело

Вам также может понравиться

Путин в истерике: "Крым украинский...Это территория Украины... Мы нарушили наш договор с Украиной"- новое видео заявления Собчак. Франция показала видео пуска ракет по Сирии ОЧЕРЕДНОЕ ЧП С МИГ-29К В ИНДИИ МОЖЕТ СТАТЬ РОКОВЫМ ДЛЯ ЭКСПОРТНЫХ ПЕРСПЕКТИВ ЭТИХ МАШИН "Право первой ночи" - В Москве полиция задержала жениха, проходящего мимо акции "Он нам не царь" (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Станет вечным гетманом" - Украинец на российском ТВ выдал сенсацию о "тайном плане Порошенко" (видео)