Терміново всім хто має євробляху або збирається її купити!!! Парасюк б’є на сполох

Просмотры 191521 июня 2018
Реклама

Володимир Парасюк

Про єврономери.

Я не розумію, чому організації, які відстоюють права власників автомобілів на єврономерах, не б’ють на сполох.

Зараз у Верховній Раді голосами регіоналів, БПП, НФ і олігархічних груп, в одній з яких є автомобільний монополіст Святаш, хочуть протягнути в порядок денний корупційні і лобістські законопроекти 8487 і 8488. А найголовніше, що нікому не дали можливості зареєструвати альтернативні законопроекти.

Те, що пропонує Южаніна – це зовсім не вирішення проблеми. У вказаних законопроектах нема ніякого доступного розмитнення. Все знову зводиться до того, щоб в людей забрати автомобілі, а взамін не дати нічого. Ці законопроекти містять велику кількість лобістських норм, які ще більше монополізують ринок. Тобто, дорогі і нові автомобілі будуть дешевше розмитнюватись, а 15-річні – дорого.

Найбільший маразм в тому, що теперішні власники єврономерів замість можливості доступно зареєструвати автомобіль в Україні, отримають драконівські норми, які нереально виконати. Тепер бази митного контролю будуть передані поліції і в нас партульні замість того, щоб передбачати і запобігати порушенням ПДР, будуть наполовину митниками.

В цих законпроектах є те, що взагалі не стосується єврономерів, зате полегшує схеми тим, хто все життя впихав нам «російський мотлох». Про статті, які стосуються іноземців, я взагалі мовчу, бо після цих правил ми ще більше будемо схожі на диваків, а не на нормальну державу в центрі Європи.

Так, потрібно вирішувати це питання, але не ціною простих людей задля збагачення таких як Святаш і йому побідних. Думаю, кожен хоче доступного розмитнення і не від солодкого життя купує ці автомобілі.

Хороші ідеї вже є у Верховній Раді, але ви ж розумієте, чому вони не цікаві.

Всім скептикам хочу сказати, що ніхто не бореться за литовські чи польські бляхи. Боротьба йде за нормальні європейські норми. Ну і зменшувати аварійність за рахунок обмеження доступу до купівлі автомобіля – це як мінімум дебілізм. Не потрібно водійські права розадавати наліво і направо, і тоді не буде аварій ні на «бляхах», ні на Жигулях, ні на Мерседесах С-класу.

Вам также может понравиться

"Из нас попытались сделать муд@ков!" - Морпех о демарше перед верхушкой ВСУ (видео) "Реальной, обоснованной суммы от российской агрессии на Донбассе априори никто не имеет" - Георгий Тука (видео) "Мы не ожидали.." 95 Квартал сделал необычный подарок военным в зоне АТО: фото "#ука #6ан@я! Комендатура! Я в 18 лет могу умереть!" - В "ЛНР" террористы разнесли автобус в пьяной драке (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Телефон сюда отдал, живо!" - На территории VIP-поселка напали на журналистов программы "Гроші" (видео)